;
Fii reporter fotbal-arena.ro!

Ai informații despre o echipă, un jucător sau un eveniment din fotbalul dâmbovițean? Trimite-ne tot ce crezi că ar vrea şi alţii să vadă la adresa [email protected] şi noi vom publica pe site, sub semnătura ta!

Dec 03, 2018, 09:44

Rezultate Cupa României Etapa 1. A "nins" cu goluri multe

Fotbal Arena
Rezultate Cupa României Etapa 1. A "nins" cu goluri multe

În prima fază a Cupei României s-au înregistrat 16 victorii ale gazdelor și 15 ale oaspeților. Meciul de la Lungulețu s-a încheiat încă de la pauză când gazdele au refuzat să mai intre repriza a doua pe teren, în timp ce la Morteni a lipsit asistența medicală.

Vă prezentăm în continuare rezultatele înregistrate în prima etapă a Cupei României faza județeană:


Cupa RomanieiDec 02, 2018
GazdeOaspetiStadion
COMERTUL 2014 VIISOARAPOMICOLA RACIUVIISOARA23
GAZ METAN VLADENILUCEAFARUL DARMANESTIVLADENI41
VARCOLACII COMISANIVANATORUL RATOAIACOMISANI31
GLORIA BUCSANIVOINTA ADANCABUCSANI53
UNIREA OGREASAGEATA GURA OCNITEIV LUNGA (ora 13.00)21
FORTIS VALEA LUNGAVIITORUL OCNITAV LUNGA20
VICTORIA 2017 VACARESTIVOINTA V. VOEVOZILORCOMISANI (ora 13.00)10
RAPID GEMENEAVIITORUL PIETRARI48
MUSCELUL VALENIVOINTA TATARANICETATENI45
AVANTUL PRODULESTIURBAN TITUPRODULESTI12
VIITORUL CUZA VODAVIITORUL MIRCEA VODAANULAT
UNIVERSITATEA BALENIVICTORIA COMISANIBALENI52
SPORTUL COJASCAVIITORUL DOBRABILCIURESTI (ora 13.00)28
VIITORUL GURA FOIIVIITORUL GAESTIGURA FOII30
GAITA BILCIURESTIVIITORUL GHEBOAIABILCIURESTI32
VOINTA 2010 CREVEDIASAGEATA 1975 CATUNUCREVEDIA62
NEAJLOVUL PUNTEA DE GRECIPETROLUL RASCAETIPUNTEA DE GRECI51
STEAGUL ROSU COLACULIBERTATEA URZICEANCACOLACU50
A.S.G. DOICESTISPORTUL RUNCUDOICESTI310
VITORUL RAZVADVOINTA SACUIENIRAZVAD63
VOINTA BUCIUMENIVOINTA STEAUA PIETROSITABUCIUMENI24
UNIREA LUCIENIOLIMPIA PICIOR DE MUNTELUCIENI12
LUCEAFARUL BOLOVANIVOINTA PODU RIZIIBOLOVANI61
SPIC DE GRAU GHIMPATIUNIREA SLOBOZIA MOARAGHIMPATI34
FULGERUL LUNGULETUGAZ METAN FINTALUNGULETU17
OLIMPIA MORTENIP.C.M. UNGURENIMORTENI03
VOINTA IONESTISPICUL JUGURENIIONESTI07
VIITORUL ODOBESTIA.S. CORBII MARIODOBESTI14
VIITORUL STRAOSTIUNIREA COBIASTRAOSTI410
VIITORUL BURDUCAFLACARA ZAVOIUBURDUCA65
VIITORUL TOMSANISPORTUL MOGOSANITOMSANI24
VICTORIA 2018 VACARESTIFLACARA SUTA SEACAAMANAT
JUNIORUL CIOCANESTIA.C.S. TARTASESTIAMANAT
DACIA HULUBESTIFLACARA VALEA MAREAMANAT
VOINTA CRETUPUBLIREX CIOCANESTIAMANAT
FLACARA GHINESTIUNIREA NUCETAMANAT
F.C. POTLOGIDINAMO ODAIA TURCULUIAMANAT
SAGEATA BRANISTEACETATEA 1396 TARGOVISTEAMANAT
OLIMPIA MARCESTISTA
Cupa RomanieiDec 02, 2018
COMERTUL 2014 VIISOARA
POMICOLA RACIU

Stadion: VIISOARA
2
3
GAZ METAN VLADENI
LUCEAFARUL DARMANESTI

Stadion: VLADENI
4
1
VARCOLACII COMISANI
VANATORUL RATOAIA

Stadion: COMISANI
3
1
GLORIA BUCSANI
VOINTA ADANCA

Stadion: BUCSANI
5
3
UNIREA OGREA
SAGEATA GURA OCNITEI

Stadion: V LUNGA - ora 13.00
2
1
FORTIS VALEA LUNGA
VIITORUL OCNITA

Stadion: V LUNGA
2
0
VICTORIA 2017 VACARESTI
VOINTA V. VOEVOZILOR

Stadion: COMISANI - ora 13.00
1
0
RAPID GEMENEA
VIITORUL PIETRARI

Stadion: GEMENEA
4
8
MUSCELUL VALENI
VOINTA TATARANI

Stadion: CETATENI
4
5
AVANTUL PRODULESTI
URBAN TITU

Stadion: PRODULESTI
1
2
VIITORUL CUZA VODA
VIITORUL MIRCEA VODA

Stadion: ANULAT
UNIVERSITATEA BALENI
VICTORIA COMISANI

Stadion: BALENI
5
2
SPORTUL COJASCA
VIITORUL DOBRA

Stadion: BILCIURESTI - ora 13,00
2
8
VIITORUL GURA FOII
VIITORUL GAESTI

Stadion: GURA FOII
3
0
GAITA BILCIURESTI
VIITORUL GHEBOAIA

Stadion: BILCIURESTI
3
2
VOINTA 2010 CREVEDIA
SAGEATA 1975 CATUNU

Stadion: CREVEDIA
6
2
NEAJLOVUL PUNTEA DE GRECI
PETROLUL RASCAETI

Stadion: PUNTEA DE GRECI
5
1
STEAGUL ROSU COLACU
LIBERTATEA URZICEANCA

Stadion: COLACU
5
0
A.S.G. DOICESTI
SPORTUL RUNCU

Stadion: DOICESTI
3
10
VITORUL RAZVAD
VOINTA SACUIENI

Stadion: RAZVAD
6
3
VOINTA BUCIUMENI
VOINTA STEAUA PIETROSITA

Stadion: BUCIUMENI
2
4
UNIREA LUCIENI
OLIMPIA PICIOR DE MUNTE

Stadion: LUCIENI
1
2
LUCEAFARUL BOLOVANI
VOINTA PODU RIZII

Stadion: BOLOVANI
6
1
SPIC DE GRAU GHIMPATI
UNIREA SLOBOZIA MOARA

Stadion: GHIMPATI
3
4
FULGERUL LUNGULETU
GAZ METAN FINTA

Stadion: LUNGULETU
1
7
OLIMPIA MORTENI
P.C.M. UNGURENI

Stadion: MORTENI
0
3
VOINTA IONESTI
SPICUL JUGURENI

Stadion: IONESTI
0
7
VIITORUL ODOBESTI
A.S. CORBII MARI

Stadion: ODOBESTI
1
4
VIITORUL STRAOSTI
UNIREA COBIA

Stadion: STRAOSTI
4
10
VIITORUL BURDUCA
FLACARA ZAVOIU

Stadion: BURDUCA
6
5
VIITORUL TOMSANI
SPORTUL MOGOSANI

Stadion: TOMSANI
2
4
VICTORIA 2018 VACARESTI
FLACARA SUTA SEACA

Stadion: AMANAT
JUNIORUL CIOCANESTI
A.C.S. TARTASESTI

Stadion: AMANAT
DACIA HULUBESTI
FLACARA VALEA MARE

Stadion: AMANAT
VOINTA CRETU
PUBLIREX CIOCANESTI

Stadion: AMANAT
FLACARA GHINESTI
UNIREA NUCET

Stadion: AMANAT
F.C. POTLOGI
DINAMO ODAIA TURCULUI

Stadion: AMANAT
SAGEATA BRANISTEA
CETATEA 1396 TARGOVISTE

Stadion: AMANAT
OLIMPIA MARCESTI
STA