;
Fii reporter fotbal-arena.ro!

Ai informații despre o echipă, un jucător sau un eveniment din fotbalul dâmbovițean? Trimite-ne tot ce crezi că ar vrea şi alţii să vadă la adresa [email protected] şi noi vom publica pe site, sub semnătura ta!

Mar 12, 2020, 11:30

Program jocuri și delegări Liga VI (PROMOTIE) Dâmbovița, Etapa 14, 16 - duminică, 15 martie

Fotbal Arena
Program jocuri și delegări Liga VI (PROMOTIE) Dâmbovița, Etapa 14, 16 - duminică, 15 martie

LIGA VI NORD – ETAPA 14 | 15.03.2020 

AS Malul cu Flori - Muscelul Valeni 
Teren: Voinesti | Ora: 14.30 
A: Matei Bogdan 
A1: Dumitrescu Teodor 
A2: Filip Florin 

Rapid Gemenea - ACP Vulcana Bai 
Teren: Gemenea | Ora: 14.30 
A: Ilie Nicolae 
A1: Radulescu Rares 
A2: Mateiu Florin 

Comertul Viisoara - Strajerii 2 Targoviste 
Teren: Viisoara | Ora: 14.30 
A: Dutu Bogdan 
A1: Popa Ionut 
A2: Diculescu Stefan 

Viitorul Gorgota - Blue Boys Targoviste 
Teren: Razvad | Ora: 14.30 
A: Ivascu Bogdan 
A1: Malasincu Andrei 
A2: Dinu Ioan 

Unirea Ogrea  - Petrolul Iedera 
Teren: Valea Lunga | Ora: 14.30 
A: Ghiures Andrei 
A1: Baciu George 
A2: Smaranda Eduard 

Varcolacii Comisani - Vointa V. Voevozilor 
Teren: Comisani | Ora: 14.30 
A: Ciocmata Mugurel 
A1: Podgoreanu Vladut 
A2: Mihaescu Sebastian 


LIGA VI SUD – ETAPA 16 | 15.03.2020 

Vulturii Sp. Petresti - Avantul Produlesti 
Teren: Petresti | Ora: 14.30 
A: Stan Alexandru 
A1: Simion Vlad 
A2: Floricel Valentin 

Recolta 2 Gura Sutii - Gloria Pastarnacu 
Teren: Gura Sutii | Ora: 14.30 
A: Ionita Adrian 
A1: Ilie Alin 
A2: Marin Vasile 

Unirea 2 Bucsani - Neajlovul P. Greci 
Teren: Habeni | Ora: 14.30 
A: Badescu Bogdan 
A1: Cimpoca Alexandru 
A2: Cimpoca Daniel 

Gaz Metan Vladeni - Universitatea Baleni 
Teren: Vladeni | Ora: 14.30 
A: Guzu Georgian 
A1: Lungu Alexandru 
A2: Dobre Stefan 

Sageata Catunu - Dacia Hulubesti 
Teren: Catunu | Ora: 14.30 
A: Stanciu Mihai 
A1: Dumitru Teodor 
A2: Fieraru Andrei 

Luceafarul Poiana - ACS Coada Izvorului 
Teren: Poiana | Ora: 14.30 
A: Delureanu Andrei 
A1: Onicescu Ionut 
A2: Toma Eugen 

Rpid Hagioaica - Juniorul Ciocanesti 
Teren: Hagioaica | Ora: 14.30 
A: Beregoi Denisa 
A1: Mihail Georgian 
A2: Radulescu Radu