;
Fii reporter fotbal-arena.ro!

Ai informații despre o echipă, un jucător sau un eveniment din fotbalul dâmbovițean? Trimite-ne tot ce crezi că ar vrea şi alţii să vadă la adresa [email protected] şi noi vom publica pe site, sub semnătura ta!

Mar 12, 2020, 11:12

Program jocuri și delegări Liga V (ONOARE) Dâmbovița, Etapa 19 - duminică, 15 martie

Fotbal Arena
Program jocuri și delegări Liga V (ONOARE) Dâmbovița, Etapa 19 - duminică, 15 martie

LIGA V NORD – ETAPA 19 | 15.03.2020 

Vointa Tatarani - Luc. Darmanesti 
Teren: Tatarani | Ora: 11 
A: Guzu Georgian 
A1: Constantinescu And 
A2: Maria Ionut 

Vointa Sacuieni - Fortis Valea Lunga 
Teren: Sacuieni | Ora: 11 
A: Matei Bogdan 
A1: Ungureanu Maria 
A2: Iosif Mihai 

Vointa Pietrosita - Viitorul Caragiale 
Teren: Pietrosita | Ora: 11 
A: Ghiures Andrei 
A1: Baciu George 
A2: Smaranda Eduard 

Unirea Lucieni - Flacara Suta Seaca 
Teren: Lucieni | Ora: 11 
A: Vremaroiu Andrei 
A1: Paunescu Adrian 
A2: Joita Filip 

Olimpicii 2 Ulmi - Viitorul Ocnita 
Teren: Matraca | Ora: 11 
A: Beregoi Denisa 
A1: Badoiu Andreea 
A2: Sandu Gheorghe 

Vointa Buciumeni - Vointa Adanca 
Teren: Buciumeni | Ora: 11 
A: Serbanoiu Iulian 
A1: Pitis Aron 
A2: Bratu Andrei 

Victoria Comisani - ACS Gura Ocnitei 
Teren: Comisani | Ora: 11 
A: Poschina Catalin 
A1: Zanfir Vlad 
A2: Homeghi Daniel 

Pomicola Raciu - Sportul Runcu 
Teren: Raciu | Ora: 11 
A: Mihalachioiu Ioana 
A1: Catana Gabriel 
A2: Chirita Mihai 

ASG Doicesti - Bradul Moroeni 
Teren: Doicesti | Ora: 11 
A: Ivascu Bogdan 
A1: Chivu Catalin 
A2: Malasincu Andrei 


LIGA V SUD – ETAPA 19 | 15.03.2020 

Publirex Ciocanesti - Sageata Branistea 
Teren: Ciocanesti | Ora: 11 
A: Delureanu Andrei 
A1: Onicescu Ionut 
A2: Toma Eugen 

Vanatorul Ratoaia - Viitorul Dobra 
Teren: Ratoaia | Ora: 11 
A: Stoica Ionel 
A1: Chirita Daniel 
A2: Jiu Mihai 

Luceafarul Bolovani - Viitorul Gheboaia 
Teren: Bolovani | Ora: 11 
A: Dita Bogdan 
A1: Ciulu Ion 
A2: Dicu Bogdan 

Gloria Bucsani - Vointa Podu Rizii 
Teren: Baleni | Ora: 11 
A: Ilie Nicolae 
A1: Radulescu Rares 
A2: Dinu Mihai 

Olimpia Marcesti - Lib.  Urziceanca 
Teren: Marcesti | Ora: 11 
A: Badescu Bogdan 
A1: Cimpoca Alexandru 
A2: Cimpoca Daniel 

Unirea Nucet - Vict. 2018 Vacaresti 
Teren: Nucet | Ora: 11 
A: Ciocmata Mugurel 
A1: Preda Nicolae 
A2: Chiornita Georgian 

Unirea Sl. Moara - Vointa Cretu 
Teren: Sl. Moara | Ora: 11 
A: Dobre Razvan 
A1: Costache Ionut 
A2: Duica David 

ACS Dentas Tartasesti - Spic Grau Ghimpati 
Teren: Tartasesti | Ora: 11 
A: Malau Alexandru 
A1: Denes Florin 
A2: Ivanciu Larisa 


LIGA V VEST – ETAPA 19 | 15.03.03.2020 

FC Potlogi - Viitorul Gura Foii 
Teren: Potlogi | Ora: 11 
A: Dumitru Adrian 
A1: Oprescu Mariana 
A2: Zanet Iulian 

Unirea Cobia - Olimpia P. de Munte 
Teren: Cobia | Ora: 11 
A: Andrei Evelyn 
A1: Nichita Emanuel 
A2: Vornicu Alexandru 

Dinamo Od. Turcului - AS Corbii Mari 
Teren: Od. Turcului | Ora: 11 
A: Chitu Marius 
A1: Sillo Tudor 
A2: Chirescu Iulia 

Vointa Ionesti - Viitorul Burduca 
Teren: Ionesti | Ora: 11 
A: Ionita Adrian 
A1: Iugulescu Petruta 
A2: Heasca Narcis 

Flacara Zavoiu - Sportul Mogosani 
Teren: Zavoiu | Ora: 11 
A: Malau Marian 
A1: Mocanu Florin 
A2: Visan Ioana 

Spicul Jugureni - Petrolul Rascaieti 
Teren: Jugureni | Ora: 11 
A: Tudor Codrut 
A1: Spanu Nicusor 
A2: Trica Iliuta 

Viitorul Straosti - Viitorul Tomsani 
Teren: Straosti | Ora: 11 
A: Dutu Bogdan 
A1: Popa Ionut 
A2: Diculescu Stefan