;
Fii reporter fotbal-arena.ro!

Ai informații despre o echipă, un jucător sau un eveniment din fotbalul dâmbovițean? Trimite-ne tot ce crezi că ar vrea şi alţii să vadă la adresa [email protected] şi noi vom publica pe site, sub semnătura ta!

Mar 07, 2020, 14:03

Se reia LIGA V (ONOARE) Dâmbovița NORD, SUD, VEST | Etapa 18, program jocuri + clasamente

Fotbal Arena
Se reia LIGA V (ONOARE) Dâmbovița NORD, SUD, VEST | Etapa 18, program jocuri + clasamente

Duminică, 8 martie, se reia și LIGA V (ONOARE) Dâmbovița, seriile NORD, SUD și VEST. Fotbal Arena vă prezintă programul jocurilor din cele 3 serii dar și clasamentul înainte de reluarea returului: 

LIGA V NORD – ETAPA 18 | 08.03.2020  

Luc Darmanesti - ASG Doicesti  
Teren: Darmanesti | Ora: 11  
Fortis Valea Lunga - Vointa Tatarani  
Teren: Valea Lunga | Ora: 11  
Viitorul Caragiale - Vointa Sacuieni  
Teren: Caragiale | Ora: 11  
Flacara Suta Seaca - Vointa Pietrosita  
Teren: Suta Seaca | Ora: 11  
Viitorul Ocnita - Vointa Buciumeni  
Teren: Ocnita | Ora: 11  
Vointa Adanca - Unirea Lucieni 
Teren: Adanca | Ora: 11  
ASG Gura Ocnitei - Olimpicii 2 Ulmi  
Teren: Gura Ocnitei | Ora: 11  
Sportul Runcu - Victoria Comisani  
Teren: Runcu | Ora: 11  
Bradul Moroeni - Pomicola Raciu  
Teren: Moroeni | Ora: 11  

CLASAMENT LIGA V NORD 


LIGA V SUD – ETAPA 18 | 08.03.2020  

Flacara Ghinesti - ACS Dentas Tartasesti  
Teren: Ghinesti | Ora: 11  
Viitorul Dobra - Publirex Ciocanesti  
Teren: Dobra | Ora: 11  
Viitorul Gheboaia - Vanatorul Ratoaia  
Teren: Gheboaia | Ora: 11  
Vointa Podu Rizii - Olimpia Marcesti  
Teren: Podu Rizii | Ora: 11  
Libertatea Urziceanca - Luceafarul Bolovani  
Teren: Urziceanca | Ora: 11  
Victoria 2018 Vacaresti - Gloria Bucsani  
Teren: Vacaresti | Ora: 11  
Vointa Cretu - Unirea Nucet  
Teren: Urziceanca | Ora: 13.30  
Spic Grau Ghimpati - Unirea Slobozia Moara  
Teren: Ghimpati | Ora: 11  

CLASAMENT LIGA V SUD 


LIGA V VEST – ETAPA 18 | 08.03.2020  

Olimpia Picior Munte - FC Potlogi  
Teren: Straosti | Ora: 11  
AS Corbii Mari - Unire Cobia  
Teren: Ungureni | Ora: 11  
Viitorul Burduca - Dinamo Od Turcului  
Teren: Straosti | Ora: 13.30  
Olimpia Morteni - Vointa Ionesti  
Teren: Morteni | Ora: 11  
Petrolul Rascaieti - Flacara Zavoiu  
Teren: Rascaieti | Ora: 11  
Viitorul Tomsani - Spicul Jugureni  
Teren: Poroinica | Ora: 11  
Flacara Valea Mare - Viitorul Straosti  
Teren: Valea Mare | Ora: 11  

CLASAMENT LIGA V VEST