;
Fii reporter fotbal-arena.ro!

Ai informații despre o echipă, un jucător sau un eveniment din fotbalul dâmbovițean? Trimite-ne tot ce crezi că ar vrea şi alţii să vadă la adresa [email protected] şi noi vom publica pe site, sub semnătura ta!

Mar 06, 2020, 11:31

Delegări Liga V (ONOARE) Dâmbovița, Etapa 18 - duminică, 8 martie

Fotbal Arena
Delegări Liga V (ONOARE) Dâmbovița, Etapa 18 - duminică, 8 martie

LIGA V NORD – ETAPA 18 | 08.03.2020 

Luc Darmanesti - ASG Doicesti 
Teren: Darmanesti | Ora: 11 
A: Vremaroiu Andrei 
A1: Malasincu Andrei 
A2: Denes Florin 

Fortis Valea Lunga - Vointa Tatarani 
Teren: Valea Lunga | Ora: 11 
A: Ciocmata Mugurel 
A1: Pitis Aron 
A2: Preda Nicolae 

Viitorul Caragiale - Vointa Sacuieni 
Teren: Caragiale | Ora: 11 
A: Dumitru Adrian 
A1: Floricel Valentin 
A2: Fieraru Andrei 

Flacara Suta Seaca - Vointa Pietrosita 
Teren: Suta Seaca | Ora: 11 
A: Poschina Catalin 
A1: Paunescu Adrian 
A2: Constantinescu And 

Viitorul Ocnita - Vointa Buciumeni 
Teren: Ocnita | Ora: 11 
A: Badescu Bogdan 
A1: Ivanciu Larisa 
A2: Toma Eugen 

Vointa Adanca - Unirea Lucieni 
Teren: Adanca | Ora: 11 
A: Ilie Nicolae 
A1: Mincu Stefan 
A2: Dobre Stefan 

ASG Gura Ocnitei - Olimpicii 2 Ulmi 
Teren: Gura Ocnitei | Ora: 11 
A: Guzu Georgian 
A1: Baciu George 
A2: Smaranda Eduard 

Sportul Runcu - Victoria Comisani 
Teren: Runcu | Ora: 11 
A: Malau Marian 
A1: Mihalache Dan 
A2: Ungureanu Maria 

Bradul Moroeni - Pomicola Raciu 
Teren: Moroeni | Ora: 11 
A: Malau Alexandru 
A1: Nichita Emanuel 
A2: Podgoreanu Vladut 


LIGA V SUD – ETAPA 18 | 08.03.2020 

Flacara Ghinesti - ACS Dentas Tartasesti 
Teren: Ghinesti | Ora: 11 
A: Chitu Marius 
A1: Badoiu Andreea 
A2: Sillo Tudor 

Viitorul Dobra - Publirex Ciocanesti 
Teren: Dobra | Ora: 11 
A: Rotaru Catalin 
A1: Ionita Adrian 
A2: Joita Filip 

Viitorul Gheboaia - Vanatorul Ratoaia 
Teren: Gheboaia | Ora: 11 
A: Tudor Codrut 
A1: Stanciu Mihai 
A2: Filip Florin 

Vointa Podu Rizii - Olimpia Marcesti 
Teren: Podu Rizii | Ora: 11 
A: Mihalachioiu Ioana 
A1: Popa Ionut 
A2: Chiornita Georgian 

Libertatea Urziceanca - Luceafarul Bolovani 
Teren: Urziceanca | Ora: 11 
A: Matei Bogdan 
A1: Mocanu Florin 
A2: Mihail Georgian 

Victoria 2018 Vacaresti - Gloria Bucsani 
Teren: Vacaresti | Ora: 11 
A: Oncescu Ion 
A1: Costache Ionut 
A2: Oprescu Mariana 

Vointa Cretu - Unirea Nucet 
Teren: Urziceanca | Ora: 13.30 
A: Dutu Bogdan 
A1: Onicescu Ionut 
A2: Oncescu Lavinia 

Spic Grau Ghimpati - Unirea Slobozia Moara 
Teren: Ghimpati | Ora: 11 
A: Andrei Evelin 
A1: Mateiu Florin 
A2: Dumitrescu Teodor 


LIGA V VEST – ETAPA 18 | 08.03.2020 

Olimpia Picior Munte - FC Potlogi 
Teren: Straosti | Ora: 11 
A: Andronache Richard 
A1: Zanfir Vlad 
A2: Iosif Mihai 

AS Corbii Mari - Unire Cobia 
Teren: Ungureni | Ora: 11 
A: Beregoi Denisa 
A1: Homeghi Daniel  
A2: Diculescu Stefan 

Viitorul Burduca - Dinamo Od Turcului 
Teren: Straosti | Ora: 13.30 
A: Dobre Razvan 
A1: Ghiures Andrei 
A2: Chivu Catalin 

Olimpia Morteni - Vointa Ionesti 
Teren: Morteni | Ora: 11 
A: Delureanu Andrei 
A1: Simion Vlad 
A2: Mihaescu Sebastian 

Petrolul Rascaieti - Flacara Zavoiu 
Teren: Rascaieti | Ora: 11 
A: Ivascu Bogdan 
A1: Iugulescu Petruta 
A2: Sandu Gheorghe 

Viitorul Tomsani - Spicul Jugureni 
Teren: Poroinica | Ora: 11 
A: Dita Bogdan 
A1: Stan Alexandru 
A2: Dima Adrian 

Flacara Valea Mare - Viitorul Straosti 
Teren: Valea Mare | Ora: 11 
A: Stoica Ionel 
A1: Catana Gabriel 
A2: Vornicu Alexandru