;
Fii reporter fotbal-arena.ro!

Ai informații despre o echipă, un jucător sau un eveniment din fotbalul dâmbovițean? Trimite-ne tot ce crezi că ar vrea şi alţii să vadă la adresa [email protected] şi noi vom publica pe site, sub semnătura ta!

Dec 20, 2019, 19:46

Programarea echipelor pentru viza anuală 2020 - în atenția echipelor afiliate la AJF Dâmbovița

Fotbal Arena
Programarea echipelor pentru viza anuală 2020 - în atenția echipelor afiliate la AJF Dâmbovița

AJF Dâmbovița anunță printr-un comunicat programarea pe zile pentru aplicarea vizelor anuale precum și documentele necesare. 

Delegații echipelor vor avea pe lângă carnetele de legitimare următoarele: 
    • Tabelul nominal cu jucătorii (se vor pune la dispoziția dvs exemplu de tabel din data de 23.12.2019) 
    • Actele de actualizare ale clubului și a organelor de conducere (se vor pune la dispoziția dvs exemplu de tabel din data de 23.12.2019) 

Carnetele de legitimare în care nu se mai pot aplica vize anuale sau vize medicale se vor schimba. Pentru aceasta situație vă fi nevoie de: 
    • 2(două) poze ale jucătorului 
    • Daca jucătorul este junior este necesară o copie după certificatul de naștere 
    • Daca jucătorul este senior este necesară o copie după cartea de identitate a jucătorului. 

13.01.2020 – Cetatea 1396 Târgoviște, ACS Recolta Gura Șutii, ACS Olimpicii Ulmi. 
14.01.2020 – ACS Gloria 2015 Cornești, Gaz Metan Finta, Urban Titu. 
15.01.2020 – Roberto Ziduri, Unirea Bucșani, CSM Fieni. 
16.01.2020 – Unirea Ungureni, Luceafărul Dragomirești, FC Brezoaele. 
17.01.2020 – Viitorul Răzvad, Unirea Colibași, Steagul Roșu Colacu. 
20.01.2020 – Progresul Mătăsaru, Voința Vișina, Sportul 2016 Voinesti. 
21.01.2020 – Viitorul Burduca, Flacăra Zăvoiu, Flacăra Valea Mare. 
22.01.2020 – Spicul Jugureni, Petrolul Rascaieti, Dinamo Odaia Turcului, Olimpia Morteni. 
23.01.2020 – FC Potlogi, Viitorul Gura Foii, Sportul Mogoșani, Unirea Cobia. 
24.01.2020 – Voința Ionești, Olimpia Picior de Munte, Viitorul Tomsani, Viitorul Straosti. 
27.01.2020 – Voința Crețu, Libertatea Urziceanca, Gloria Bucșani, Viitorul Gheboaia. 
28.01.2020 – Victoria 2018 Văcărești, Dentas Tartasesti, Viitorul Dobra, Vânătorul Ratoaia. 
29.01.2020 – Săgeata Braniștea, Olimpia Marcesti, Unirea Nucet, Luceafărul Bolovani. 
30.01.2020 – Voința Podu Rizii, Flacăra Ghinesti, Flacăra Slobozia Moara, Spic de Grâu Ghimpați. 
31.01.2020 – Publirex Ciocănești, Flacăra Șuta Seacă, Olimpia Runcu, Bradul Moroeni. 
03.02.2020 - Victoria Comișani, Voința Tatarani, Pomicola Râciu, Luceafărul Dărmănești. 
04.02.2020 – Voința Pietroșița, Viitorul Ocnița, Olimpicii 2 Ulmi, ACS Gura Ocniței. 
05.02.2020 – Viitorul Caragiale, Fortis Valea Lunga, Voința Buciumeni, Voința Adânca. 
06.02.2020 – ASG Doicești, Unirea Lucieni, Voința Săcuieni. 
10.02.2020 – Muscelu Văleni, Comerțul 2014 Viișoara, ACP Vulcana Bai, Rapid Gemenea. 
11.02.2020 – AȘ Malu cu Flori, Petrolul Iedera, Blue Boys Târgoviște, Unirea Ogrea. 
12.02.2020 – Vârcolacii Comișani, Voința Valea Voievozilor, Viitorul Gorgota, ACS Coada Izvorului. 
13.02.2020 – Neajlovul Puntea de Greci, Juniorul Ciocănești, Gloria Pastarnacu, Luceafărul Poiana. 
14.02.2020 – Săgeata 1975 Catunu, Universitatea Băleni, Dacia Hulubești, Gaița Bilciurești. 
17.02.2020 – Avântul Produlești, Vulturii Speranței Petrești, Rapid Hagioaica, Gaz Metan Vladeni. 
 
Începând cu data de 20.02.2020 se vor prezenta pentru vize echipele de copii și juniori.