;
Fii reporter fotbal-arena.ro!

Ai informații despre o echipă, un jucător sau un eveniment din fotbalul dâmbovițean? Trimite-ne tot ce crezi că ar vrea şi alţii să vadă la adresa [email protected] şi noi vom publica pe site, sub semnătura ta!

Nov 29, 2019, 09:54

DELEGARI Cupa României faza județeană Dâmbovița, șaisprezecimi – sâmbătă, 30 noiembrie Ora 11:00

Fotbal Arena
DELEGARI Cupa României faza județeană Dâmbovița, șaisprezecimi – sâmbătă, 30 noiembrie Ora 11:00

AJF Dâmbovița a stabilit programul jocurilor din Cupa României faza județeană, Dâmbovița. Acestea se vor disputa sâmbătă, 30 noiembrie de la ora 11:00. Fotbal Arena iti prezinta delegarile:

Muscelul Valeni - Sportul Voinesti 
Teren: Cetateni | Ora: 11 
A: Ciocmata Mugurel 
A1: Gugiu Denis 
A2: Mateiu Florin 

Comertul Viisoara - Luc.  Dragomiresti 
Teren: Viisoara | Ora: 13.30
A: Ivascu Bogdan 
A1: Denes Florin 
A2: Radulescu Rares 

Gloria Bucsani - Viitorul Razvad 
Teren: Bucsani | Ora: 11 
A: Mihalachioiu Ioana 
A1: Dobre Stefan 
A2: Dinu Ioan 

ASG Doicesti - CSM Fieni 
Teren: Doicesti | Ora: 11 
A: Ilie Nicolae 
A1: Malasincu Andrei 
A2: Visan Ioana 

Fortis Valea Lunga - Unirea Colibasi 
Teren: V. Lunga | Ora: 11 
A: Guzu Georgian 
A1: Chiornita Georgian 
A2: Filip Florin 

Luc.  Darmanesti - Unirea Bucsani 
Teren: Darmanesti | Ora: 11 
A: Tudor Codrut 
A1: Chivu Catalin 
A2: Ivanciu Larisa 

Pomicola Raciu - Unirea Ungureni 
Teren: Raciu | Ora: 11 
A: Andrei Evelyn 
A1: Mincu Stefan 
A2: Dumitrescu Teodor 

FC Potlogi - Roberto Ziduri 
Teren: Potlogi | Ora: 14 | 1 dec
A: Tudor Codrut 
A1: Ungureanu Maria 
A2: Diculescu Stefan 

Vointa Podu Rizii - Urban Titu 
Teren: Podu Rizii | Ora: 11 
A: Matei Bogdan 
A1: Costache Ionut 
A2: Militaru Srefan 

Olimpia Morteni - Vointa Visina 
Teren: Morteni | Ora: 11 
A: Stoica Ionel 
A1: Simion Vlad 
A2: Podgoreanu Vladut 

Flacara Valea Mare - Recolta Gura Sutii 
Teren: Valea Mare | Ora: 11 
A: Malau Marian 
A1: Delureanu Andrei 
A2: Homeghi Daniel 

Viitorul Gheboaia - Gloria Cornesti 
Teren: Gheboaia | Ora: 11 
A: Dita Bogdan 
A1: Baciu George 
A2: Matei Teodor 

Libertatea Urziceanca - St. Rosu Colacu 
Teren: Urziceanca | Ora: 11 
A: Catana Gabriel 
A1: Mihail Alexandru 
A2: Dumitrache Adrian 

Sportul Mogosani - Progresul Matasaru 
Teren: Mogosani | Ora: 11 
A: Dutu Bogdan 
A1: Chirita Daniel 
A2: Lungu Alexandru 

Olimpicii Ulmi - Cetatea Targoviste 
Teren: Viisoara | Ora: 11 
A: Constantinescu Andrei
A1: Popa Ionut 
A2: Mihaescu Sebastian 

Gaz Metan Finta - FC Brezoaele 
Teren: Finta | Ora: 11 
A: Zanfir Vlad 
A1: Oprescu Mariana 
A2: Marin Vasile