;
Fii reporter fotbal-arena.ro!

Ai informații despre o echipă, un jucător sau un eveniment din fotbalul dâmbovițean? Trimite-ne tot ce crezi că ar vrea şi alţii să vadă la adresa [email protected] şi noi vom publica pe site, sub semnătura ta!

Oct 15, 2019, 10:07

Delegări Cupa României, faza județeană etapa 2 - miercuri, 16 octombrie

Fotbal Arena
Delegări Cupa României, faza județeană etapa 2 - miercuri, 16 octombrie

Miercuri, 16 octombrie, începând cu ora 15:30 are loc Cupa României, etapa 2. Fotbal Arena îți prezintă meciurile și brigăzile de arbitrii care vor oficia: 

Viitorul Caragiale - Gloria Bucsani 
Teren: Caragiale | Ora: 15:30 
A: Guzu Georgian 
A1: Ivascu Bogdan 
A2: Homeghi Daniel 

AS Malu cu Flori - Muscelul Valeni 
Teren: Voinesti | Ora: 15:30 
A: Matei Bogdan 
A1: Mihalache Dan 
A2: Preda Nicolae 

Rapid Gemenea - Vointa Adanca 
Teren: Gemenea | Ora: 15:30 
A: Stan Alex 
A1: Onicescu Ionut 
A2: Lungu Alex 

Comertul Viisoara - Victoria Vacaresti 
Teren: Viisoara | Ora: 15:30 
A: Pitis Aron 
A1: Zanfir Vlad 
A2: Dinu Ioan 

Viitorul Gorgota - ASG Doicesti 
Teren: Razvad | Ora: 15:30 
A: Stoica Ionel 
A1: Dobre Srefan 
A2: Gugiu Denis 

Unirea Ogrea - Fortis Valea Lunga 
Teren: Valea Lunga | Ora: 15:30 
A: Dobre Razvan 
A1: Andrei Marian 
A2: Denes Florin 

Gloria Pastarnacu - Luc Darmanesti 
Teren: Cornesti | Ora: 15:30 
A: Tudor Codrut 
A1: Chivu Catalin 
A2: Simion Vlad 

Neajluvul P Greci - Olimpia Morteni 
Teren: Puntea Greci | Ora: 15:30 
A: Malau Alexandru 
A1: Mihaescu Seb 
A2: Negulescu C 

Universitatea Baleni - Flacara Ghinesti 
Teren: Baleni | Ora: 15:30 
A: Dutu Bogdan 
A1: Mincu Stefan 
A2: Marin Vasile 

Dacia Hulubesti - Flacara Valea Mare 
Teren: Valea Mare | Ora: 15:30 
A: Savu Vladut 
A1: Dumitru Teodor 
A2: Radulescu Rares 

Gaita Bilciuresti - Viitorul Gheboaia 
Teren: Bilciuresti | Ora: 15:30 
A: Ilie Nicolae 
A1: Nichita Emanuel 
A2: Matei Teodor 

Spicul Jugureni - AS Corbii Mari 
Teren: Jugureni | Ora: 15:30 
A: Preda Iulian 
A1: Andrei Evelyn 
A2: Rotaru Catalin 

Viitorul Straosti - Pomicola Raciu 
Teren: Straosti | Ora: 15:30 
A: Dita Bogdan 
A1: Constantinescu A 
A2: Ungureanu Maria 

Sportul Mogosani - Viitorul Burduca 
Teren: Mogosani | Ora: 15:30 
A: Mihalachioiu I 
A1: Paunescu Adrian 
A2: Militaru Stefan 

FC Potlogi - Flacara Zavoiu 
Teren: Potlogi | Ora: 15:30 
A: Malau Marian 
A1: Oncescu Lavinia 
A2: Radu Andrei 

Vointa Pietrosita - Bradul Moroieni 
Teren: Pietrosita | Ora: 15:30 
A: Poschina Catalin 
A1: Filip Florin 
A2: Stroe Sebastian 

Luceafarul Bolovani - Vointa Cretu 
Teren: Bolovani | Ora: 15:30 
A: Oncescu Ion 
A1: Badoiu Andreea 
A2: Dumitrache Adr 

Vointa Podu Rizii - Dentas Tartasesti 
Teren: Podu Rizii | Ora: 15:30 
A: Delureanu Andrei 
A1: Popa Ionut 
A2: Diculescu Stefan 

Spic de Grau Ghimpati - Libertatea Urziceanca 
Teren: Ghimpati | Ora: 15:30 
A: Serbanoiu Iulian 
A1: Costache Ionut 
A2: Visan Ioana