;
Fii reporter fotbal-arena.ro!

Ai informații despre o echipă, un jucător sau un eveniment din fotbalul dâmbovițean? Trimite-ne tot ce crezi că ar vrea şi alţii să vadă la adresa [email protected] şi noi vom publica pe site, sub semnătura ta!

Oct 01, 2019, 06:14

Delegări Cupa României, faza județeană - miercuri, 2 octombrie

Fotbal Arena
Delegări Cupa României, faza județeană - miercuri, 2 octombrie

Miercuri, 2 octombrie, începând cu ora 16 are loc Cupa României. Fotbal Arena îți prezintă meciurile și brigăzile de arbitrii care vor oficia:

Dacia Hulubesti - Viitorul Gura Foii 
Teren: Hulubesti | Ora: 16:00 
A: Oncescu Ion 
A1: Gugiu Denis 
A2: Marin Vasile 

Sageata Catunu - Vointa Cretu 
Teren: Catunu | Ora: 16:00 
A: Ivascu Bogdan 
A1: Mihalache Dan 
A2: Lungu Alexandru 

AS Coada Izvorului - AS Corbii Mari 
Teren: C Izvorului | Ora: 16:00 
A: Stoica Ionel 
A1: Andrei Marian 
A2: Dima Adrian 

Luceafarul Poiana - Sportul Mogosani 
Teren: Poiana | Ora: 16:00 
A: Rotaru Catalin 
A1: Sillo Tudor 
A2: Joita Filip 

Juniorul Ciocanesti - Dentas Tartasesti 
Teren: Ciocanesti | Ora: 16:00 
A: Mihalachioiu Ioana 
A1: Radu Andrei 
A2: Preda Nicolae 

Rapid Hagioaica - FC Potlogi 
Teren: Hagioaica | Ora: 16:00 
A: Malau Marian 
A1: Negulescu Cos 
A2: Ivanciu Larisa 

Gaita Bilciuresti - Olimpia Marcesti 
Teren: Bilciuresti | Ora: 16:00 
A: Zanfir Vlad 
A1: Matei Teodor 
A2: Militaru Stefan 

Vointa Buciumeni - Bradul Moroieni 
Teren: Moroieni | Ora: 16:00 
A: Ciocmata Mugurel 
A1: Dumitru Teodor 
A2: Baciu George 

Vointa Pietrosita - Sportul Runcu 
Teren: Pietrosita | Ora: 16:00 
A: Serbanoiu Iulian 
A1: Iugulescu Petruta 
A2: Radulescu Rares 

Publirex Ciocanesti - Libertatea Urziceanca 
Teren: Urziceanca | Ora: 16:00 
A: Poschina Catalin 
A1: Andrei Evelyn 
A2: Podgoreanu Vladut 

Vanatorul Ratoaia - Viitorul Gheboaia 
Teren: Ratoaia | Ora: 16:00 
A: Dobre Razvan 
A1: Dobre Stefan 
A2: Visan Ioana 

Luceafarul Bolovani - Unirea Slobozia Moara 
Teren: Bolovani | Ora: 16:00 
A: Dita Bogdan 
A1: Dumitru George 
A2: Filip Florin 

Unirea Nucet - Vointa Podu Rizii 
Teren: Nucet | Ora: 16:00 
A: Catana Gabriel 
A1: Iosif Mihai 
A2: Mihail Alexandru 

Spic Grau Ghimpati - Fulgerul Lunguletu 
Teren: Ghimpati | Ora: 16:00 
A: Tudor Codrut 
A1: Ungureanu Maria 
A2: Stroe Sebastian 

Unirea Cobia - Flacara Valea Mare 
Teren: Cobia | Ora: 16:00 
A: Ilie Nicolae 
A1: Pitis Aron 
A2: Visan Mihaela 

Dinamo Od Turcului - Flacara Zavoiu 
Teren: Produlesti | Ora: 16:00 
A: Matei Bogdan 
A1: Constantinescu A 
A2: Mihaescu Seb 

Vointa Ionesti - Olimpia Morteni 
Teren: Ionesti | Ora: 16:00 
A: Delureanu Andrei 
A1: Simion Vlad 
A2: Chiornita Georgian 

Viitorul Tomsani - Viitorul Burduca 
Teren: Tomsani | Ora: 16:00 
A: Stanciu Mihai 
A1: Homeghi Daniel 
A2: Dumitrache Adrian