;
Fii reporter fotbal-arena.ro!

Ai informații despre o echipă, un jucător sau un eveniment din fotbalul dâmbovițean? Trimite-ne tot ce crezi că ar vrea şi alţii să vadă la adresa [email protected] şi noi vom publica pe site, sub semnătura ta!

| Liga 5 , Seria: Sud
# Echipa M V E I Gol +/- P Forma
1.
Vointa Cretu Vointa Cretu
17 16 0 1 76 - 16 60 48
V
V
V
V
V
2.
Libertatea Urziceanca Libertatea Urziceanca
17 15 1 1 82 - 23 59 46
V
V
V
V
V
3.
Gloria 2018 Bucsani Gloria 2018 Bucsani
17 13 0 4 71 - 27 44 39
î
î
V
V
V
4.
Victoria Văcăreşti 2018 Victoria Văcăreşti 2018
17 12 1 4 68 - 29 39 37
V
V
V
V
î
5.
Viitorul Gheboaia Viitorul Gheboaia
17 12 1 4 48 - 26 22 37
V
î
î
E
V
6.
Dentas Tartasesti Dentas Tartasesti
17 10 1 6 63 - 26 37 31
V
E
V
V
V
7.
Viitorul Dobra Viitorul Dobra
17 10 0 7 67 - 47 20 30
V
V
î
î
V
8.
Vânătorul 2015 Răţoaia Vânătorul 2015 Răţoaia
17 7 1 9 29 - 59 -30 22
î
î
V
î
î
9.
Olimpia Marcesti Olimpia Marcesti
17 6 3 8 51 - 53 -2 21
E
î
î
î
V
10.
Sageata Branistea Sageata Branistea -6p
16 8 1 7 61 - 48 13 19
E
V
V
î
V
11.
Unirea Nucet Unirea Nucet
17 6 0 11 44 - 54 -10 18
î
î
V
î
V
12.
Vointa Podu Rizii Vointa Podu Rizii -3p
17 4 3 10 35 - 53 -18 12
E
V
î
E
î
13.
Luceafarul Bolovani Luceafarul Bolovani -3p
17 5 0 12 27 - 63 -36 12
î
î
î
î
V
14.
Flacara Ghinesti Flacara Ghinesti
17 3 2 12 38 - 56 -18 11
î
V
î
î
î
15.
Spic de Grau Ghimpati Spic de Grau Ghimpati -3p
17 3 2 12 23 - 67 -44 8
E
V
î
V
î
16.
Unirea Slobozia Moara Unirea Slobozia Moara
17 2 2 13 35 - 91 -56 8
E
î
î
V
î
17.
Publirex Ciocanesti Publirex Ciocanesti -12p
17 3 0 14 17 - 97 -80 -3
î
î
î
î
î
| Liga 5 , Seria: Sud
# Program Gazde Oaspeti
2 Flacara Ghinesti - STA
2 Aug 25, 2019 , 11:00 Sageata Branistea 3 - 0 Publirex Ciocanesti
2 Aug 25, 2019 , 11:00 Viitorul Dobra 7 - 0 Vânătorul 2015 Răţoaia
2 Aug 25, 2019 , 11:00 Viitorul Gheboaia 7 - 2 Luceafarul Bolovani
2 Aug 25, 2019 , 11:00 Vointa Podu Rizii 0 - 2 Gloria 2018 Bucsani
2 Aug 25, 2019 , 11:00 Libertatea Urziceanca 6 - 4 Olimpia Marcesti
2 Aug 25, 2019 , 11:00 Victoria Văcăreşti 2018 2 - 1 Unirea Nucet
2 Aug 25, 2019 , 11:00 Vointa Cretu 7 - 0 Unirea Slobozia Moara
2 Aug 25, 2019 , 11:00 Spic de Grau Ghimpati 0 - 2 Dentas Tartasesti
Etapa 2
Etapa: 2
Flacara Ghinesti
STA
Etapa: 2 Aug 25, 2019 , 11:00
Sageata Branistea 3
Publirex Ciocanesti 0
Etapa: 2 Aug 25, 2019 , 11:00
Viitorul Dobra 7
ratoaia_logo_no_bg_soccer.png Vânătorul 2015 Răţoaia 0
Etapa: 2 Aug 25, 2019 , 11:00
Viitorul Gheboaia 7
Luceafarul Bolovani 2
Etapa: 2 Aug 25, 2019 , 11:00
Vointa Podu Rizii 0
gloria_bucsani_2018.png Gloria 2018 Bucsani 2
Etapa: 2 Aug 25, 2019 , 11:00
libertatea_urziceanca.png Libertatea Urziceanca 6
Olimpia Marcesti 4
Etapa: 2 Aug 25, 2019 , 11:00
victoria_vacaresti_2018_logo.png Victoria Văcăreşti 2018 2
unirea_nucet.png Unirea Nucet 1
Etapa: 2 Aug 25, 2019 , 11:00
vointa_cretu_no_bg.png Vointa Cretu 7
Unirea Slobozia Moara 0
Etapa: 2 Aug 25, 2019 , 11:00
Spic de Grau Ghimpati 0
Dentas Tartasesti 2