;
Fii reporter fotbal-arena.ro!

Ai informații despre o echipă, un jucător sau un eveniment din fotbalul dâmbovițean? Trimite-ne tot ce crezi că ar vrea şi alţii să vadă la adresa [email protected] şi noi vom publica pe site, sub semnătura ta!

| Liga 5 , Seria: Nord
# Echipa M V E I Gol +/- P Forma
1.
Flacara Suta Seaca Flacara Suta Seaca
9 6 1 2 19 - 12 7 19
V
V
V
V
V
2.
Sportul Runcu Sportul Runcu
8 5 2 1 24 - 14 10 17
V
V
V
V
E
3.
Bradul Moroeni Bradul Moroeni
8 4 2 2 17 - 9 8 14
V
î
V
V
V
4.
Vointa Tatarani Vointa Tatarani
9 4 2 3 22 - 16 6 14
î
V
V
V
E
5.
Victoria Comisani Victoria Comisani
10 5 1 4 24 - 17 7 16
î
V
V
E
V
6.
Pomicola Raciu Pomicola Raciu
10 5 0 5 30 - 21 9 15
î
V
V
V
E
7.
Luceafarul Darmanesti Luceafarul Darmanesti
8 5 0 3 33 - 17 16 15
î
î
î
V
î
8.
Viitorul Ocnita Viitorul Ocnita
8 2 2 4 16 - 21 -5 8
V
V
î
î
V
9.
Vointa Steaua Pietrosita Vointa Steaua Pietrosita
10 5 0 5 21 - 19 2 15
î
V
V
V
E
10.
ACS Gura Ocnitei ACS Gura Ocnitei
8 1 1 6 6 - 22 -16 4
V
V
V
î
î
11.
Fortis Valea Lunga Fortis Valea Lunga
8 1 0 7 12 - 30 -18 3
V
V
î
E
î
12.
Olimpicii 2 Ulmi Olimpicii 2 Ulmi
10 2 2 6 20 - 31 -11 8
î
î
î
î
V
13.
Viitorul I.L. Caragiale Viitorul I.L. Caragiale
9 2 0 7 15 - 34 -19 6
V
î
î
V
î
14.
Doicesti Doicesti
9 1 1 7 9 - 31 -22 4
V
î
V
î
V
15.
Vointa Adanca Vointa Adanca
9 0 2 7 11 - 39 -28 2
V
î
î
î
î
16.
Vointa Buciumeni Vointa Buciumeni
10 0 1 9 15 - 42 -27 1
î
î
î
î
V
17.
Unirea Lucieni Unirea Lucieni
10 1 0 9 6 - 57 -51 3
î
î
î
î
î
18.
Vointa Sacuieni Vointa Sacuieni
9 0 0 9 7 - 60 -53 0
î
î
î
î
î
| Liga 5 , Seria: Nord
# Program Gazde Oaspeti
1 Aug 18, 2019 , 11:00 Doicesti 0 - 8 Luceafarul Darmanesti
1 Aug 18, 2019 , 11:00 Vointa Tatarani 2 - 0 Fortis Valea Lunga
1 Aug 18, 2019 , 11:00 Vointa Sacuieni 2 - 3 Viitorul I.L. Caragiale
1 Aug 18, 2019 , 11:00 Vointa Steaua Pietrosita 1 - 1 Flacara Suta Seaca
1 Aug 18, 2019 , 11:00 Vointa Buciumeni 1 - 1 Viitorul Ocnita
1 Aug 18, 2019 , 11:00 Unirea Lucieni 3 - 0 Vointa Adanca
1 Aug 18, 2019 , 11:00 Olimpicii 2 Ulmi 1 - 1 ACS Gura Ocnitei
1 Aug 18, 2019 , 11:00 Victoria Comisani 3 - 1 Sportul Runcu
1 Aug 18, 2019 , 11:00 Pomicola Raciu 0 - 0 Bradul Moroeni
Etapa 1
Etapa: 1 Aug 18, 2019 , 11:00
Doicesti 0
Luceafarul Darmanesti 8
Etapa: 1 Aug 18, 2019 , 11:00
Vointa Tatarani 2
Fortis Valea Lunga 0
Etapa: 1 Aug 18, 2019 , 11:00
Vointa Sacuieni 2
viitorul_caragiale.png Viitorul I.L. Caragiale 3
Etapa: 1 Aug 18, 2019 , 11:00
Vointa Steaua Pietrosita 1
flacara_suta_seaca.png Flacara Suta Seaca 1
Etapa: 1 Aug 18, 2019 , 11:00
Vointa Buciumeni 1
viitorul_ocnita.png Viitorul Ocnita 1
Etapa: 1 Aug 18, 2019 , 11:00
Unirea Lucieni 3
vointa_adanca.jpg Vointa Adanca 0
Etapa: 1 Aug 18, 2019 , 11:00
olimpicii_ulmi.jpg Olimpicii 2 Ulmi 1
acs_gura_ocnitei.png ACS Gura Ocnitei 1
Etapa: 1 Aug 18, 2019 , 11:00
Victoria Comisani 3
sportu_runcu_logo.png Sportul Runcu 1
Etapa: 1 Aug 18, 2019 , 11:00
pomicola_raciu.png Pomicola Raciu 0
bradul_moroieni.png Bradul Moroeni 0