;
Fii reporter fotbal-arena.ro!

Ai informații despre o echipă, un jucător sau un eveniment din fotbalul dâmbovițean? Trimite-ne tot ce crezi că ar vrea şi alţii să vadă la adresa [email protected] şi noi vom publica pe site, sub semnătura ta!

| Liga 5 , Seria: Nord
# Echipa M V E I Gol +/- P Forma
1.
Sportul Runcu Sportul Runcu
10 8 1 1 36 - 10 26 25
V
V
V
V
V
2.
Flacara Suta Seaca Flacara Suta Seaca
9 8 1 0 26 - 8 18 25
V
V
V
V
V
3.
Bradul Moroeni Bradul Moroeni
10 8 0 2 46 - 12 34 24
V
î
V
V
V
4.
Vointa Tatarani Vointa Tatarani
9 8 0 1 32 - 12 20 24
V
V
V
V
V
5.
Viitorul Ocnita Viitorul Ocnita
10 7 1 2 42 - 16 26 22
V
V
î
î
V
6.
Victoria Comisani Victoria Comisani
8 7 1 0 29 - 10 19 22
V
V
V
V
V
7.
ACS Gura Ocnitei ACS Gura Ocnitei
10 7 0 3 30 - 14 16 21
V
V
î
V
V
8.
Fortis Valea Lunga Fortis Valea Lunga
10 6 2 2 30 - 8 22 20
V
V
E
V
î
9.
Pomicola Raciu Pomicola Raciu
8 6 2 0 24 - 5 19 20
V
E
V
V
V
10.
Luceafarul Darmanesti Luceafarul Darmanesti
10 5 1 4 34 - 23 11 16
î
î
V
V
î
11.
Viitorul I.L. Caragiale Viitorul I.L. Caragiale
9 5 0 4 25 - 19 6 15
V
î
V
î
î
12.
Vointa Steaua Pietrosita Vointa Steaua Pietrosita
8 4 2 2 24 - 17 7 14
V
E
î
V
V
13.
Olimpicii 2 Ulmi Olimpicii 2 Ulmi
8 4 2 2 20 - 17 3 14
î
V
î
V
V
14.
Vointa Adanca Vointa Adanca
9 4 1 4 24 - 23 1 13
V
î
î
î
V
15.
Doicesti Doicesti
9 4 0 5 35 - 32 3 12
V
V
î
V
V
16.
Vointa Buciumeni Vointa Buciumeni
8 3 2 3 12 - 13 -1 11
î
V
V
E
î
17.
Vointa Sacuieni Vointa Sacuieni
9 1 1 7 14 - 37 -23 4
î
î
î
î
î
18.
Unirea Lucieni Unirea Lucieni
8 1 0 7 9 - 31 -22 3
î
î
î
î
î
| Liga 5 , Seria: Nord
# Program Gazde Oaspeti
1 Aug 18, 2019 , 11:00 Doicesti 0 - 8 Luceafarul Darmanesti
1 Aug 18, 2019 , 11:00 Vointa Tatarani 2 - 0 Fortis Valea Lunga
1 Aug 18, 2019 , 11:00 Vointa Sacuieni 2 - 3 Viitorul I.L. Caragiale
1 Aug 18, 2019 , 11:00 Vointa Steaua Pietrosita 1 - 1 Flacara Suta Seaca
1 Aug 18, 2019 , 11:00 Vointa Buciumeni 1 - 1 Viitorul Ocnita
1 Aug 18, 2019 , 11:00 Unirea Lucieni 3 - 0 Vointa Adanca
1 Aug 18, 2019 , 11:00 Olimpicii 2 Ulmi 1 - 1 ACS Gura Ocnitei
1 Aug 18, 2019 , 11:00 Victoria Comisani 3 - 1 Sportul Runcu
1 Aug 18, 2019 , 11:00 Pomicola Raciu 0 - 0 Bradul Moroeni
Etapa 1
Etapa: 1 Aug 18, 2019 , 11:00
Doicesti 0
Luceafarul Darmanesti 8
Etapa: 1 Aug 18, 2019 , 11:00
Vointa Tatarani 2
Fortis Valea Lunga 0
Etapa: 1 Aug 18, 2019 , 11:00
Vointa Sacuieni 2
viitorul_caragiale.png Viitorul I.L. Caragiale 3
Etapa: 1 Aug 18, 2019 , 11:00
Vointa Steaua Pietrosita 1
flacara_suta_seaca.png Flacara Suta Seaca 1
Etapa: 1 Aug 18, 2019 , 11:00
Vointa Buciumeni 1
viitorul_ocnita.png Viitorul Ocnita 1
Etapa: 1 Aug 18, 2019 , 11:00
Unirea Lucieni 3
vointa_adanca.jpg Vointa Adanca 0
Etapa: 1 Aug 18, 2019 , 11:00
olimpicii_ulmi.jpg Olimpicii 2 Ulmi 1
acs_gura_ocnitei.png ACS Gura Ocnitei 1
Etapa: 1 Aug 18, 2019 , 11:00
Victoria Comisani 3
sportu_runcu_logo.png Sportul Runcu 1
Etapa: 1 Aug 18, 2019 , 11:00
pomicola_raciu.png Pomicola Raciu 0
bradul_moroieni.png Bradul Moroeni 0