;
Fii reporter fotbal-arena.ro!

Ai informații despre o echipă, un jucător sau un eveniment din fotbalul dâmbovițean? Trimite-ne tot ce crezi că ar vrea şi alţii să vadă la adresa [email protected] şi noi vom publica pe site, sub semnătura ta!

| Liga 5 , Seria: Nord
# Echipa M V E I Gol +/- P Forma
1.
Flacara Suta Seaca Flacara Suta Seaca
18 14 2 2 45 - 20 25 44
V
V
V
V
V
2.
Sportul Runcu Sportul Runcu
18 13 3 2 60 - 24 36 42
V
V
V
V
E
3.
Bradul Moroeni Bradul Moroeni
18 12 2 4 63 - 21 42 38
V
î
V
V
V
4.
Vointa Tatarani Vointa Tatarani
18 12 2 4 54 - 28 26 38
î
V
V
V
E
5.
Victoria Comisani Victoria Comisani
18 12 2 4 53 - 27 26 38
î
V
V
E
V
6.
Pomicola Raciu Pomicola Raciu
18 11 2 5 54 - 26 28 35
î
V
V
V
E
7.
Luceafarul Darmanesti Luceafarul Darmanesti
18 10 1 7 67 - 40 27 31
î
î
î
V
î
8.
Viitorul Ocnita Viitorul Ocnita
18 9 3 6 58 - 37 21 30
V
V
î
î
V
9.
Vointa Steaua Pietrosita Vointa Steaua Pietrosita
18 9 2 7 45 - 36 9 29
î
V
V
V
E
10.
ACS Gura Ocnitei ACS Gura Ocnitei
18 8 1 9 36 - 36 0 25
V
V
V
î
î
11.
Fortis Valea Lunga Fortis Valea Lunga
18 7 2 9 42 - 38 4 23
V
V
î
E
î
12.
Olimpicii 2 Ulmi Olimpicii 2 Ulmi
18 6 4 8 40 - 48 -8 22
î
î
î
î
V
13.
Viitorul I.L. Caragiale Viitorul I.L. Caragiale
18 7 0 11 40 - 53 -13 21
V
î
î
V
î
14.
Doicesti Doicesti -3p
18 5 1 12 44 - 63 -19 13
V
î
V
î
V
15.
Vointa Adanca Vointa Adanca -3p
18 4 3 11 35 - 62 -27 12
V
î
î
î
î
16.
Vointa Buciumeni Vointa Buciumeni
18 3 3 12 27 - 55 -28 12
î
î
î
î
V
17.
Unirea Lucieni Unirea Lucieni
18 2 0 16 15 - 88 -73 6
î
î
î
î
î
18.
Vointa Sacuieni Vointa Sacuieni -6p
18 1 1 16 21 - 97 -76 -2
î
î
î
î
î
| Liga 5 , Seria: Nord
# Program Gazde Oaspeti
2 Aug 25, 2019 , 11:00 Luceafarul Darmanesti 2 - 2 Vointa Tatarani
2 Aug 25, 2019 , 11:00 Fortis Valea Lunga 11 - 0 Vointa Sacuieni
2 Aug 25, 2019 , 11:00 Viitorul I.L. Caragiale 0 - 3 Vointa Steaua Pietrosita
2 Aug 25, 2019 , 11:00 Flacara Suta Seaca 3 - 0 Unirea Lucieni
2 Aug 25, 2019 , 11:00 Viitorul Ocnita 1 - 1 Olimpicii 2 Ulmi
2 Aug 25, 2019 , 11:00 Vointa Adanca 3 - 3 Vointa Buciumeni
2 Aug 25, 2019 , 11:00 ACS Gura Ocnitei 4 - 2 Victoria Comisani
2 Aug 25, 2019 , 11:00 Sportul Runcu 5 - 1 Pomicola Raciu
2 Aug 25, 2019 , 11:00 Bradul Moroeni 9 - 0 Doicesti
Etapa 2
Etapa: 2 Aug 25, 2019 , 11:00
Luceafarul Darmanesti 2
Vointa Tatarani 2
Etapa: 2 Aug 25, 2019 , 11:00
Fortis Valea Lunga 11
Vointa Sacuieni 0
Etapa: 2 Aug 25, 2019 , 11:00
viitorul_caragiale.png Viitorul I.L. Caragiale 0
Vointa Steaua Pietrosita 3
Etapa: 2 Aug 25, 2019 , 11:00
flacara_suta_seaca.png Flacara Suta Seaca 3
Unirea Lucieni 0
Etapa: 2 Aug 25, 2019 , 11:00
viitorul_ocnita.png Viitorul Ocnita 1
olimpicii_ulmi.jpg Olimpicii 2 Ulmi 1
Etapa: 2 Aug 25, 2019 , 11:00
vointa_adanca.jpg Vointa Adanca 3
Vointa Buciumeni 3
Etapa: 2 Aug 25, 2019 , 11:00
acs_gura_ocnitei.png ACS Gura Ocnitei 4
Victoria Comisani 2
Etapa: 2 Aug 25, 2019 , 11:00
sportu_runcu_logo.png Sportul Runcu 5
pomicola_raciu.png Pomicola Raciu 1
Etapa: 2 Aug 25, 2019 , 11:00
bradul_moroieni.png Bradul Moroeni 9
Doicesti 0