;
Fii reporter fotbal-arena.ro!

Ai informații despre o echipă, un jucător sau un eveniment din fotbalul dâmbovițean? Trimite-ne tot ce crezi că ar vrea şi alţii să vadă la adresa [email protected] şi noi vom publica pe site, sub semnătura ta!

| Liga 5 , Seria: Nord
# Echipa M V E I Gol +/- P Forma
1.
Flacara Suta Seaca Flacara Suta Seaca
18 14 2 2 45 - 20 25 44
V
V
V
V
V
2.
Sportul Runcu Sportul Runcu
18 13 3 2 60 - 24 36 42
V
V
V
V
E
3.
Bradul Moroeni Bradul Moroeni
18 12 2 4 63 - 21 42 38
V
î
V
V
V
4.
Vointa Tatarani Vointa Tatarani
18 12 2 4 54 - 28 26 38
î
V
V
V
E
5.
Victoria Comisani Victoria Comisani
18 12 2 4 53 - 27 26 38
î
V
V
E
V
6.
Pomicola Raciu Pomicola Raciu
18 11 2 5 54 - 26 28 35
î
V
V
V
E
7.
Luceafarul Darmanesti Luceafarul Darmanesti
18 10 1 7 67 - 40 27 31
î
î
î
V
î
8.
Viitorul Ocnita Viitorul Ocnita
18 9 3 6 58 - 37 21 30
V
V
î
î
V
9.
Vointa Steaua Pietrosita Vointa Steaua Pietrosita
18 9 2 7 45 - 36 9 29
î
V
V
V
E
10.
ACS Gura Ocnitei ACS Gura Ocnitei
18 8 1 9 36 - 36 0 25
V
V
V
î
î
11.
Fortis Valea Lunga Fortis Valea Lunga
18 7 2 9 42 - 38 4 23
V
V
î
E
î
12.
Olimpicii 2 Ulmi Olimpicii 2 Ulmi
18 6 4 8 40 - 48 -8 22
î
î
î
î
V
13.
Viitorul I.L. Caragiale Viitorul I.L. Caragiale
18 7 0 11 40 - 53 -13 21
V
î
î
V
î
14.
Doicesti Doicesti -3p
18 5 1 12 44 - 63 -19 13
V
î
V
î
V
15.
Vointa Adanca Vointa Adanca -3p
18 4 3 11 35 - 62 -27 12
V
î
î
î
î
16.
Vointa Buciumeni Vointa Buciumeni
18 3 3 12 27 - 55 -28 12
î
î
î
î
V
17.
Unirea Lucieni Unirea Lucieni
18 2 0 16 15 - 88 -73 6
î
î
î
î
î
18.
Vointa Sacuieni Vointa Sacuieni -6p
18 1 1 16 21 - 97 -76 -2
î
î
î
î
î
| Liga 5 , Seria: Nord
# Program Gazde Oaspeti
19 Mar 15, 2020 , 11:00 Unirea Lucieni - Flacara Suta Seaca
19 Mar 15, 2020 , 11:00 Olimpicii 2 Ulmi - Viitorul Ocnita
19 Mar 15, 2020 , 11:00 Vointa Buciumeni - Vointa Adanca
19 Mar 15, 2020 , 11:00 Victoria Comisani - ACS Gura Ocnitei
19 Mar 15, 2020 , 11:00 Pomicola Raciu - Sportul Runcu
19 Mar 15, 2020 , 11:00 Doicesti - Bradul Moroeni
19 Mar 15, 2020 , 11:00 Vointa Tatarani - Luceafarul Darmanesti
19 Mar 15, 2020 , 11:00 Vointa Sacuieni - Fortis Valea Lunga
19 Mar 15, 2020 , 11:00 Vointa Steaua Pietrosita - Viitorul I.L. Caragiale
Etapa 19
Etapa: 19 Mar 15, 2020 , 11:00
Unirea Lucieni
flacara_suta_seaca.png Flacara Suta Seaca
Etapa: 19 Mar 15, 2020 , 11:00
olimpicii_ulmi.jpg Olimpicii 2 Ulmi
viitorul_ocnita.png Viitorul Ocnita
Etapa: 19 Mar 15, 2020 , 11:00
Vointa Buciumeni
vointa_adanca.jpg Vointa Adanca
Etapa: 19 Mar 15, 2020 , 11:00
Victoria Comisani
acs_gura_ocnitei.png ACS Gura Ocnitei
Etapa: 19 Mar 15, 2020 , 11:00
pomicola_raciu.png Pomicola Raciu
sportu_runcu_logo.png Sportul Runcu
Etapa: 19 Mar 15, 2020 , 11:00
Doicesti
bradul_moroieni.png Bradul Moroeni
Etapa: 19 Mar 15, 2020 , 11:00
Vointa Tatarani
Luceafarul Darmanesti
Etapa: 19 Mar 15, 2020 , 11:00
Vointa Sacuieni
Fortis Valea Lunga
Etapa: 19 Mar 15, 2020 , 11:00
Vointa Steaua Pietrosita
viitorul_caragiale.png Viitorul I.L. Caragiale