;
Fii reporter fotbal-arena.ro!

Ai informații despre o echipă, un jucător sau un eveniment din fotbalul dâmbovițean? Trimite-ne tot ce crezi că ar vrea şi alţii să vadă la adresa [email protected] şi noi vom publica pe site, sub semnătura ta!

| Liga 5 , Seria: Nord
# Echipa M V E I Gol +/- P Forma
1.
Flacara Suta Seaca Flacara Suta Seaca
17 13 2 2 43 - 19 24 41
V
V
V
V
î
2.
Sportul Runcu Sportul Runcu
17 12 3 2 58 - 23 35 39
V
V
V
E
V
3.
Vointa Tatarani Vointa Tatarani
17 12 2 3 54 - 26 28 38
V
V
V
E
V
4.
Victoria Comisani Victoria Comisani
17 12 2 3 52 - 25 27 38
V
V
E
V
î
5.
Pomicola Raciu Pomicola Raciu
17 11 2 4 54 - 24 30 35
V
V
V
E
V
6.
Vointa Steaua Pietrosita Vointa Steaua Pietrosita
17 10 2 5 47 - 33 14 32
V
V
V
E
V
7.
Luceafarul Darmanesti Luceafarul Darmanesti
17 10 1 6 66 - 38 28 31
î
î
V
î
V
8.
Viitorul Ocnita Viitorul Ocnita
17 8 3 6 52 - 34 18 27
V
î
î
V
î
9.
Bradul Moroeni Bradul Moroeni -6p
17 10 2 5 60 - 24 36 26
î
V
V
V
î
10.
Olimpicii 2 Ulmi Olimpicii 2 Ulmi
17 6 4 7 39 - 43 -4 22
î
î
î
V
V
11.
ACS Gura Ocnitei ACS Gura Ocnitei
17 7 1 9 31 - 35 -4 22
V
V
î
î
V
12.
Fortis Valea Lunga Fortis Valea Lunga
17 6 2 9 40 - 38 2 20
V
î
E
î
V
13.
Viitorul I.L. Caragiale Viitorul I.L. Caragiale
17 6 0 11 34 - 52 -18 18
î
î
V
î
V
14.
Vointa Buciumeni Vointa Buciumeni
17 3 3 11 24 - 49 -25 12
î
î
î
V
î
15.
Doicesti Doicesti -3p
17 4 1 12 42 - 62 -20 10
î
V
î
V
î
16.
Vointa Adanca Vointa Adanca -3p
17 3 3 11 29 - 62 -33 9
î
î
î
î
î
17.
Unirea Lucieni Unirea Lucieni
17 2 0 15 15 - 82 -67 6
î
î
î
î
î
18.
Vointa Sacuieni Vointa Sacuieni -6p
17 1 1 15 20 - 91 -71 -2
î
î
î
î
î
| Liga 5 , Seria: Nord
# Program Gazde Oaspeti
1 Aug 18, 2019 , 11:00 Doicesti 0 - 8 Luceafarul Darmanesti
1 Aug 18, 2019 , 11:00 Vointa Tatarani 2 - 0 Fortis Valea Lunga
1 Aug 18, 2019 , 11:00 Vointa Sacuieni 2 - 3 Viitorul I.L. Caragiale
1 Aug 18, 2019 , 11:00 Vointa Steaua Pietrosita 1 - 1 Flacara Suta Seaca
1 Aug 18, 2019 , 11:00 Vointa Buciumeni 1 - 1 Viitorul Ocnita
1 Aug 18, 2019 , 11:00 Unirea Lucieni 3 - 0 Vointa Adanca
1 Aug 18, 2019 , 11:00 Olimpicii 2 Ulmi 1 - 1 ACS Gura Ocnitei
1 Aug 18, 2019 , 11:00 Victoria Comisani 3 - 1 Sportul Runcu
1 Aug 18, 2019 , 11:00 Pomicola Raciu 0 - 0 Bradul Moroeni
Etapa 1
Etapa: 1 Aug 18, 2019 , 11:00
Doicesti 0
Luceafarul Darmanesti 8
Etapa: 1 Aug 18, 2019 , 11:00
Vointa Tatarani 2
Fortis Valea Lunga 0
Etapa: 1 Aug 18, 2019 , 11:00
Vointa Sacuieni 2
viitorul_caragiale.png Viitorul I.L. Caragiale 3
Etapa: 1 Aug 18, 2019 , 11:00
Vointa Steaua Pietrosita 1
Flacara Suta Seaca 1
Etapa: 1 Aug 18, 2019 , 11:00
Vointa Buciumeni 1
viitorul_ocnita.png Viitorul Ocnita 1
Etapa: 1 Aug 18, 2019 , 11:00
Unirea Lucieni 3
vointa_adanca.jpg Vointa Adanca 0
Etapa: 1 Aug 18, 2019 , 11:00
olimpicii_ulmi.jpg Olimpicii 2 Ulmi 1
acs_gura_ocnitei.png ACS Gura Ocnitei 1
Etapa: 1 Aug 18, 2019 , 11:00
Victoria Comisani 3
sportu_runcu_logo.png Sportul Runcu 1
Etapa: 1 Aug 18, 2019 , 11:00
Pomicola Raciu 0
bradul_moroieni.png Bradul Moroeni 0