;
Fii reporter fotbal-arena.ro!

Ai informații despre o echipă, un jucător sau un eveniment din fotbalul dâmbovițean? Trimite-ne tot ce crezi că ar vrea şi alţii să vadă la adresa [email protected] şi noi vom publica pe site, sub semnătura ta!

| Liga 3 , Seria: 5
# Echipa M V E I Gol +/- P Forma
1.
ACS Fotbal Comuna Recea ACS Fotbal Comuna Recea
16 10 5 1 41 - 17 24 35
E
V
E
V
V
2.
CS Minaur Baia Mare CS Minaur Baia Mare
16 10 3 3 25 - 8 17 33
V
V
V
E
V
3.
ACS Viitorul Şelimbăr ACS Viitorul Şelimbăr
16 7 7 2 26 - 19 7 28
V
V
V
V
E
4.
AFC Metalurgistul Cugir 1939 AFC Metalurgistul Cugir 1939
16 7 6 3 22 - 17 5 27
E
V
V
V
V
5.
CS Luceafărul Oradea CS Luceafărul Oradea
16 8 2 6 37 - 29 8 26
î
î
î
î
E
6.
CSC Sânmartin CSC Sânmartin
16 8 1 7 31 - 30 1 25
V
V
î
î
î
7.
ACS Unu Fotbal Club Gloria ACS Unu Fotbal Club Gloria
16 7 4 5 17 - 19 -2 25
E
V
V
V
î
8.
CSM Avântul Reghin CSM Avântul Reghin
16 6 6 4 27 - 20 7 24
V
V
V
E
î
9.
ACS Sticla Arieşul Turda ACS Sticla Arieşul Turda
16 5 6 5 18 - 22 -4 21
î
î
E
E
V
10.
FC Unirea Dej FC Unirea Dej
16 6 3 7 19 - 24 -5 21
V
î
E
E
V
11.
CS Sănătatea Cluj CS Sănătatea Cluj
16 5 5 6 22 - 21 1 20
E
î
î
V
î
12.
AFC Unirea 1924 AFC Unirea 1924
16 4 4 8 21 - 22 -1 16
î
V
E
î
î
13.
SCM Zalău SCM Zalău
16 4 3 9 21 - 32 -11 15
î
î
V
V
E
14.
FC CFR 1907 Cluj 2 FC CFR 1907 Cluj 2
16 4 3 9 21 - 35 -14 15
î
î
î
î
î
15.
ACS Industria Galda ACS Industria Galda
16 3 2 11 19 - 35 -16 11
V
î
î
î
E
16.
AFC Odorheiu Secuiesc AFC Odorheiu Secuiesc
16 2 4 10 11 - 28 -17 10
î
î
î
î
V
| Liga 3 , Seria: 5
# Program Gazde Oaspeti
30 May 30, 2020 , 18:00 FC Unirea Dej - ACS Fotbal Comuna Recea
30 May 30, 2020 , 18:00 ACS Sticla Arieşul Turda - AFC Metalurgistul Cugir 1939
30 May 30, 2020 , 18:00 FC CFR 1907 Cluj 2 - CS Minaur Baia Mare
30 May 30, 2020 , 18:00 CSC Sânmartin - ACS Industria Galda
30 May 30, 2020 , 18:00 CSM Avântul Reghin - CS Luceafărul Oradea
30 May 30, 2020 , 18:00 ACS Unu Fotbal Club Gloria - AFC Odorheiu Secuiesc
30 May 30, 2020 , 18:00 ACS Viitorul Şelimbăr - CS Sănătatea Cluj
30 May 30, 2020 , 18:00 SCM Zalău - AFC Unirea 1924
Etapa 30
Etapa: 30 May 30, 2020 , 18:00
unirea_dej.gif FC Unirea Dej
acs_comuna_recea.png ACS Fotbal Comuna Recea
Etapa: 30 May 30, 2020 , 18:00
sticla_ariesul_turda.png ACS Sticla Arieşul Turda
metalurgistul_cugir.png AFC Metalurgistul Cugir 1939
Etapa: 30 May 30, 2020 , 18:00
cfr_cluj.png FC CFR 1907 Cluj 2
minerul_baia_mare.png CS Minaur Baia Mare
Etapa: 30 May 30, 2020 , 18:00
csc_sanmartin.png CSC Sânmartin
industria_galda.png ACS Industria Galda
Etapa: 30 May 30, 2020 , 18:00
csm_avantul_reghin.png CSM Avântul Reghin
luceafarul_oradea.png CS Luceafărul Oradea
Etapa: 30 May 30, 2020 , 18:00
unu_gloria_bistrita.png ACS Unu Fotbal Club Gloria
odorhoiu_secuiesc.png AFC Odorheiu Secuiesc
Etapa: 30 May 30, 2020 , 18:00
viitorul_selimbar.png ACS Viitorul Şelimbăr
sanatatea_cluj.png CS Sănătatea Cluj
Etapa: 30 May 30, 2020 , 18:00
scm_zalau.png SCM Zalău
unirea_alba_iulia.png AFC Unirea 1924