;
Fii reporter fotbal-arena.ro!

Ai informații despre o echipă, un jucător sau un eveniment din fotbalul dâmbovițean? Trimite-ne tot ce crezi că ar vrea şi alţii să vadă la adresa [email protected] şi noi vom publica pe site, sub semnătura ta!

| Liga 3 , Seria: 5
# Echipa M V E I Gol +/- P Forma
1.
ACS Fotbal Comuna Recea ACS Fotbal Comuna Recea
15 10 4 1 40 - 16 24 34
V
E
V
V
V
2.
CS Minaur Baia Mare CS Minaur Baia Mare
15 9 3 3 19 - 8 11 30
V
V
E
V
V
3.
CS Luceafărul Oradea CS Luceafărul Oradea
15 8 2 5 36 - 27 9 26
î
î
î
E
V
4.
AFC Metalurgistul Cugir 1939 AFC Metalurgistul Cugir 1939
15 7 5 3 21 - 16 5 26
V
V
V
V
V
5.
ACS Viitorul Şelimbăr ACS Viitorul Şelimbăr
15 6 7 2 23 - 19 4 25
V
V
V
E
î
6.
ACS Unu Fotbal Club Gloria ACS Unu Fotbal Club Gloria
15 7 3 5 15 - 17 -2 24
V
V
V
î
î
7.
CSC Sânmartin CSC Sânmartin
15 7 1 7 29 - 29 0 22
V
î
î
î
î
8.
CSM Avântul Reghin CSM Avântul Reghin
15 5 6 4 24 - 20 4 21
V
V
E
î
î
9.
ACS Sticla Arieşul Turda ACS Sticla Arieşul Turda
15 5 6 4 18 - 16 2 21
î
E
E
V
V
10.
CS Sănătatea Cluj CS Sănătatea Cluj
15 5 4 6 20 - 19 1 19
î
î
V
î
V
11.
FC Unirea Dej FC Unirea Dej
15 5 3 7 16 - 23 -7 18
î
E
E
V
î
12.
AFC Unirea 1924 AFC Unirea 1924
15 4 4 7 21 - 19 2 16
V
E
î
î
î
13.
SCM Zalău SCM Zalău
15 4 3 8 20 - 29 -9 15
î
V
V
E
î
14.
FC CFR 1907 Cluj 2 FC CFR 1907 Cluj 2
15 4 3 8 21 - 32 -11 15
î
î
î
î
V
15.
AFC Odorheiu Secuiesc AFC Odorheiu Secuiesc
15 2 4 9 11 - 25 -14 10
î
î
î
V
î
16.
ACS Industria Galda ACS Industria Galda
15 2 2 11 16 - 35 -19 8
î
î
î
E
V
| Liga 3 , Seria: 5
# Program Gazde Oaspeti
1 Aug 23, 2019 , 18:00 ACS Viitorul Şelimbăr 2 - 1 AFC Unirea 1924
1 Aug 23, 2019 , 18:00 CSM Avântul Reghin 1 - 1 AFC Odorheiu Secuiesc
1 Aug 23, 2019 , 18:00 CSC Sânmartin 3 - 6 CS Luceafărul Oradea
1 Aug 23, 2019 , 18:00 FC CFR 1907 Cluj 2 2 - 0 ACS Industria Galda
1 Aug 23, 2019 , 18:00 ACS Sticla Arieşul Turda 2 - 1 CS Minaur Baia Mare
1 Aug 24, 2019 , 18:00 SCM Zalău 0 - 2 FC Unirea Dej
1 Aug 24, 2019 , 18:00 ACS Unu Fotbal Club Gloria 0 - 2 CS Sănătatea Cluj
1 Aug 24, 2019 , 18:00 ACS Fotbal Comuna Recea 2 - 1 AFC Metalurgistul Cugir 1939
Etapa 1
Etapa: 1 Aug 23, 2019 , 18:00
viitorul_selimbar.png ACS Viitorul Şelimbăr 2
unirea_alba_iulia.png AFC Unirea 1924 1
Etapa: 1 Aug 23, 2019 , 18:00
csm_avantul_reghin.png CSM Avântul Reghin 1
odorhoiu_secuiesc.png AFC Odorheiu Secuiesc 1
Etapa: 1 Aug 23, 2019 , 18:00
csc_sanmartin.png CSC Sânmartin 3
luceafarul_oradea.png CS Luceafărul Oradea 6
Etapa: 1 Aug 23, 2019 , 18:00
cfr_cluj.png FC CFR 1907 Cluj 2 2
industria_galda.png ACS Industria Galda 0
Etapa: 1 Aug 23, 2019 , 18:00
sticla_ariesul_turda.png ACS Sticla Arieşul Turda 2
minerul_baia_mare.png CS Minaur Baia Mare 1
Etapa: 1 Aug 24, 2019 , 18:00
scm_zalau.png SCM Zalău 0
unirea_dej.gif FC Unirea Dej 2
Etapa: 1 Aug 24, 2019 , 18:00
unu_gloria_bistrita.png ACS Unu Fotbal Club Gloria 0
sanatatea_cluj.png CS Sănătatea Cluj 2
Etapa: 1 Aug 24, 2019 , 18:00
acs_comuna_recea.png ACS Fotbal Comuna Recea 2
metalurgistul_cugir.png AFC Metalurgistul Cugir 1939 1