;
Fii reporter fotbal-arena.ro!

Ai informații despre o echipă, un jucător sau un eveniment din fotbalul dâmbovițean? Trimite-ne tot ce crezi că ar vrea şi alţii să vadă la adresa [email protected] şi noi vom publica pe site, sub semnătura ta!

| Liga 3 , Seria: 4
# Echipa M V E I Gol +/- P Forma
1.
U Craiova 1948 U Craiova 1948
16 13 3 0 40 - 9 31 42
E
V
V
V
V
2.
CS Şoimii Lipova CS Şoimii Lipova
16 8 5 3 32 - 15 17 29
E
V
V
V
V
3.
CS Crişul Chişineu Criş CS Crişul Chişineu Criş
16 8 4 4 21 - 19 2 28
E
V
V
E
î
4.
ACS Flacăra Horezu ACS Flacăra Horezu
16 8 3 5 22 - 15 7 27
V
V
E
V
î
5.
CS Hunedoara CS Hunedoara
16 8 2 6 32 - 30 2 26
E
V
V
V
E
6.
CSC Dumbrăvița CSC Dumbrăvița
16 6 5 5 32 - 23 9 23
E
V
î
î
î
7.
ACS Progresul Pecica ACS Progresul Pecica
16 6 5 5 24 - 19 5 23
E
î
î
î
V
8.
CSC Ghiroda şi Giarmata Vii CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
16 6 3 7 29 - 25 4 21
E
î
E
î
V
9.
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei CS Gloria Lunca-Teuz Cermei
16 5 6 5 28 - 29 -1 21
E
î
V
V
V
10.
AS Fortuna Becicherecu Mic AS Fortuna Becicherecu Mic
16 4 8 4 23 - 20 3 20
î
î
E
î
E
11.
CS Viitorul Dăeşti CS Viitorul Dăeşti
16 5 5 6 35 - 39 -4 20
E
î
î
E
V
12.
LPS Cetate Deva LPS Cetate Deva
16 4 6 6 16 - 19 -3 18
E
V
E
E
E
13.
ACSO Filiaşi ACSO Filiaşi
16 4 3 9 24 - 36 -12 15
V
î
î
E
î
14.
ACS Poli Timişoara ACS Poli Timişoara
16 4 2 10 17 - 35 -18 14
V
î
î
î
E
15.
CS Naţional Sebiş CS Naţional Sebiş
16 4 2 10 20 - 39 -19 14
î
î
V
î
î
16.
CS Gilortul Târgu Cărbuneşti CS Gilortul Târgu Cărbuneşti
16 3 2 11 14 - 37 -23 11
î
V
î
V
î
| Liga 3 , Seria: 4
# Program Gazde Oaspeti
16 Mar 06, 2020 , 15:00 ACS Poli Timişoara 2 - 1 AS Fortuna Becicherecu Mic
16 Mar 06, 2020 , 15:00 LPS Cetate Deva 1 - 1 CSC Dumbrăvița
16 Mar 06, 2020 , 15:00 ACS Flacăra Horezu 3 - 0 CS Naţional Sebiş
16 Mar 06, 2020 , 15:00 U Craiova 1948 2 - 2 CS Şoimii Lipova
16 Mar 07, 2020 , 15:00 CS Crişul Chişineu Criş 0 - 0 ACS Progresul Pecica
16 Mar 07, 2020 , 15:00 CS Gloria Lunca-Teuz Cermei 3 - 3 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
16 Mar 07, 2020 , 15:00 CS Hunedoara 3 - 3 CS Viitorul Dăeşti
16 Mar 07, 2020 , 15:00 ACSO Filiaşi 1 - 0 CS Gilortul Târgu Cărbuneşti
Etapa 16
Etapa: 16 Mar 06, 2020 , 15:00
acs_poli_timisoara.png ACS Poli Timişoara 2
acs_fortuna_becicherecu_mic.png AS Fortuna Becicherecu Mic 1
Etapa: 16 Mar 06, 2020 , 15:00
cetate_deva.png LPS Cetate Deva 1
csc_dumbravita.png CSC Dumbrăvița 1
Etapa: 16 Mar 06, 2020 , 15:00
acs_flacara_horezu.png ACS Flacăra Horezu 3
cs_national_sebis.png CS Naţional Sebiş 0
Etapa: 16 Mar 06, 2020 , 15:00
fcu_craiova_1948_sa.png U Craiova 1948 2
cs_soimii_lipova.png CS Şoimii Lipova 2
Etapa: 16 Mar 07, 2020 , 15:00
cs_crisul_chisineu.png CS Crişul Chişineu Criş 0
acs_progresul_pecica.jpg ACS Progresul Pecica 0
Etapa: 16 Mar 07, 2020 , 15:00
cs_gloria_lunca_teuz.png CS Gloria Lunca-Teuz Cermei 3
csc_ghiroda.png CSC Ghiroda şi Giarmata Vii 3
Etapa: 16 Mar 07, 2020 , 15:00
cs_hunedoara.png CS Hunedoara 3
cs_viitorul_daesti.png CS Viitorul Dăeşti 3
Etapa: 16 Mar 07, 2020 , 15:00
cso_filiiasi.png ACSO Filiaşi 1
cs_gilortul_targu_carbunesti.png CS Gilortul Târgu Cărbuneşti 0