;
Fii reporter fotbal-arena.ro!

Ai informații despre o echipă, un jucător sau un eveniment din fotbalul dâmbovițean? Trimite-ne tot ce crezi că ar vrea şi alţii să vadă la adresa [email protected] şi noi vom publica pe site, sub semnătura ta!

| Liga 3 , Seria: 4
# Echipa M V E I Gol +/- P Forma
1.
U Craiova 1948 U Craiova 1948
15 13 2 0 38 - 7 31 41
V
V
V
V
E
2.
CS Şoimii Lipova CS Şoimii Lipova
15 8 4 3 30 - 13 17 28
V
V
V
V
V
3.
CS Crişul Chişineu Criş CS Crişul Chişineu Criş
15 8 3 4 21 - 19 2 27
V
V
E
î
V
4.
CS Hunedoara CS Hunedoara
15 8 1 6 29 - 27 2 25
V
V
V
E
î
5.
ACS Flacăra Horezu ACS Flacăra Horezu
15 7 3 5 19 - 15 4 24
V
E
V
î
î
6.
CSC Dumbrăvița CSC Dumbrăvița
15 6 4 5 31 - 22 9 22
V
î
î
î
V
7.
ACS Progresul Pecica ACS Progresul Pecica
15 6 4 5 24 - 19 5 22
î
î
î
V
E
8.
CSC Ghiroda şi Giarmata Vii CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
15 6 2 7 26 - 22 4 20
î
E
î
V
î
9.
AS Fortuna Becicherecu Mic AS Fortuna Becicherecu Mic
15 4 8 3 22 - 18 4 20
î
E
î
E
V
10.
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei CS Gloria Lunca-Teuz Cermei
15 5 5 5 25 - 26 -1 20
î
V
V
V
î
11.
CS Viitorul Dăeşti CS Viitorul Dăeşti
15 5 4 6 32 - 36 -4 19
î
î
E
V
î
12.
LPS Cetate Deva LPS Cetate Deva
15 4 5 6 15 - 18 -3 17
V
E
E
E
V
13.
CS Naţional Sebiş CS Naţional Sebiş
15 4 2 9 20 - 36 -16 14
î
V
î
î
î
14.
ACSO Filiaşi ACSO Filiaşi
15 3 3 9 23 - 36 -13 12
î
î
E
î
î
15.
ACS Poli Timişoara ACS Poli Timişoara
15 3 2 10 15 - 34 -19 11
î
î
î
E
V
16.
CS Gilortul Târgu Cărbuneşti CS Gilortul Târgu Cărbuneşti
15 3 2 10 14 - 36 -22 11
V
î
V
î
V
| Liga 3 , Seria: 4
# Program Gazde Oaspeti
1 Aug 23, 2019 , 18:00 CSC Dumbrăvița 1 - 2 LPS Cetate Deva
1 Aug 23, 2019 , 18:00 CS Şoimii Lipova 0 - 1 U Craiova 1948
1 Aug 24, 2019 , 18:00 CS Naţional Sebiş 0 - 2 ACS Flacăra Horezu
1 Aug 24, 2019 , 18:00 CS Gilortul Târgu Cărbuneşti 1 - 3 ACSO Filiaşi
1 Aug 24, 2019 , 18:00 AS Fortuna Becicherecu Mic 1 - 1 ACS Poli Timişoara
1 Aug 24, 2019 , 18:00 ACS Progresul Pecica 1 - 1 CS Crişul Chişineu Criş
1 Aug 24, 2019 , 18:00 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii 3 - 1 CS Gloria Lunca-Teuz Cermei
1 Aug 24, 2019 , 18:00 CS Viitorul Dăeşti 4 - 2 CS Hunedoara
Etapa 1
Etapa: 1 Aug 23, 2019 , 18:00
csc_dumbravita.png CSC Dumbrăvița 1
cetate_deva.png LPS Cetate Deva 2
Etapa: 1 Aug 23, 2019 , 18:00
cs_soimii_lipova.png CS Şoimii Lipova 0
fcu_craiova_1948_sa.png U Craiova 1948 1
Etapa: 1 Aug 24, 2019 , 18:00
cs_national_sebis.png CS Naţional Sebiş 0
acs_flacara_horezu.png ACS Flacăra Horezu 2
Etapa: 1 Aug 24, 2019 , 18:00
cs_gilortul_targu_carbunesti.png CS Gilortul Târgu Cărbuneşti 1
cso_filiiasi.png ACSO Filiaşi 3
Etapa: 1 Aug 24, 2019 , 18:00
acs_fortuna_becicherecu_mic.png AS Fortuna Becicherecu Mic 1
acs_poli_timisoara.png ACS Poli Timişoara 1
Etapa: 1 Aug 24, 2019 , 18:00
acs_progresul_pecica.jpg ACS Progresul Pecica 1
cs_crisul_chisineu.png CS Crişul Chişineu Criş 1
Etapa: 1 Aug 24, 2019 , 18:00
csc_ghiroda.png CSC Ghiroda şi Giarmata Vii 3
cs_gloria_lunca_teuz.png CS Gloria Lunca-Teuz Cermei 1
Etapa: 1 Aug 24, 2019 , 18:00
cs_viitorul_daesti.png CS Viitorul Dăeşti 4
cs_hunedoara.png CS Hunedoara 2