;
Fii reporter fotbal-arena.ro!

Ai informații despre o echipă, un jucător sau un eveniment din fotbalul dâmbovițean? Trimite-ne tot ce crezi că ar vrea şi alţii să vadă la adresa [email protected] şi noi vom publica pe site, sub semnătura ta!

| Liga 3 , Seria: 3
# Echipa M V E I Gol +/- P Forma
1.
AFC Progresul 1944 Spartac AFC Progresul 1944 Spartac
16 11 4 1 43 - 9 34 37
V
V
V
V
V
2.
CSM Slatina CSM Slatina
16 11 4 1 33 - 9 24 37
V
V
V
V
V
3.
CSM Flacăra Moreni CSM Flacăra Moreni
16 9 3 4 29 - 18 11 30
V
V
V
î
E
4.
CSM Alexandria CSM Alexandria
16 9 1 6 28 - 14 14 28
V
V
î
î
V
5.
Universitatea Craiova 2 Universitatea Craiova 2
16 8 3 5 30 - 18 12 27
î
î
V
V
î
6.
ACS Vediţa Coloneşti M.S ACS Vediţa Coloneşti M.S
16 8 3 5 20 - 20 0 27
V
E
V
î
V
7.
ACS Unirea Bascov ACS Unirea Bascov
16 5 7 4 32 - 31 1 22
î
î
î
V
V
8.
CS Blejoi CS Blejoi
16 6 4 6 16 - 17 -1 22
î
V
V
î
î
9.
ACS Olimpic Cetate Râşnov ACS Olimpic Cetate Râşnov
16 6 3 7 24 - 24 0 21
î
î
î
V
E
10.
FC Voluntari 2 FC Voluntari 2
16 6 3 7 35 - 39 -4 21
V
V
î
î
E
11.
ACS SR Municipal Braşov ACS SR Municipal Braşov
16 5 4 7 15 - 25 -10 19
î
î
V
V
V
12.
FC Pucioasa FC Pucioasa
16 5 3 8 23 - 29 -6 18
î
V
V
V
E
13.
AFC Astra 2 AFC Astra 2
16 4 4 8 22 - 23 -1 16
V
î
î
V
î
14.
CS Balotești CS Balotești
16 4 2 10 19 - 32 -13 14
V
î
î
î
î
15.
ACS Tractorul Cetate ACS Tractorul Cetate
16 3 1 12 16 - 53 -37 10
î
î
î
î
î
16.
CS Sporting Roşiori 2008 CS Sporting Roşiori 2008
16 2 3 11 9 - 33 -24 9
î
E
î
î
î
| Liga 3 , Seria: 3
# Program Gazde Oaspeti
29 May 23, 2020 , 18:00 CSM Alexandria - AFC Progresul 1944 Spartac
29 May 23, 2020 , 18:00 AFC Astra 2 - ACS SR Municipal Braşov
29 May 23, 2020 , 18:00 ACS Tractorul Cetate - FC Pucioasa
29 May 23, 2020 , 18:00 CS Sporting Roşiori 2008 - CS Blejoi
29 May 23, 2020 , 18:00 ACS Olimpic Cetate Râşnov - ACS Vediţa Coloneşti M.S
29 May 23, 2020 , 18:00 ACS Unirea Bascov - CSM Slatina
29 May 23, 2020 , 18:00 CS Balotești - CSM Flacăra Moreni
29 May 23, 2020 , 18:00 Universitatea Craiova 2 - FC Voluntari 2
Etapa 29
Etapa: 29 May 23, 2020 , 18:00
CSM_Alexandria.png CSM Alexandria
progresul_spartac.png AFC Progresul 1944 Spartac
Etapa: 29 May 23, 2020 , 18:00
astra_giurgiu.png AFC Astra 2
steagul_rosu_brasov.jpg ACS SR Municipal Braşov
Etapa: 29 May 23, 2020 , 18:00
tractorul_cetate.jpg ACS Tractorul Cetate
FC_Pucioasa_logo.png FC Pucioasa
Etapa: 29 May 23, 2020 , 18:00
sporting_rosiorii.jpg CS Sporting Roşiori 2008
cs_blejoi.jpg CS Blejoi
Etapa: 29 May 23, 2020 , 18:00
ACS_Olimpic_Cetate_Râșnov_logo.jpg ACS Olimpic Cetate Râşnov
vedita_colonesti.png ACS Vediţa Coloneşti M.S
Etapa: 29 May 23, 2020 , 18:00
ACS_Unirea_Bascov_logo.png ACS Unirea Bascov
csm_slatina.png CSM Slatina
Etapa: 29 May 23, 2020 , 18:00
CS_Balotesti_logo.png CS Balotești
Flacara-Moreni.png CSM Flacăra Moreni
Etapa: 29 May 23, 2020 , 18:00
u_craiova.png Universitatea Craiova 2
fc_voluntari.png FC Voluntari 2