;
Fii reporter fotbal-arena.ro!

Ai informații despre o echipă, un jucător sau un eveniment din fotbalul dâmbovițean? Trimite-ne tot ce crezi că ar vrea şi alţii să vadă la adresa [email protected] şi noi vom publica pe site, sub semnătura ta!

| Liga 3 , Seria: 3
# Echipa M V E I Gol +/- P Forma
1.
AFC Progresul 1944 Spartac AFC Progresul 1944 Spartac
15 10 4 1 39 - 9 30 34
V
V
V
V
E
2.
CSM Slatina CSM Slatina
15 10 4 1 32 - 9 23 34
V
V
V
V
E
3.
Universitatea Craiova 2 Universitatea Craiova 2
15 8 3 4 29 - 16 13 27
î
V
V
î
V
4.
CSM Flacăra Moreni CSM Flacăra Moreni
15 8 3 4 27 - 17 10 27
V
V
î
E
E
5.
CSM Alexandria CSM Alexandria
15 8 1 6 22 - 14 8 25
V
î
î
V
V
6.
ACS Vediţa Coloneşti M.S ACS Vediţa Coloneşti M.S
15 7 3 5 17 - 20 -3 24
E
V
î
V
î
7.
ACS Unirea Bascov ACS Unirea Bascov
15 5 7 3 31 - 27 4 22
î
î
V
V
V
8.
CS Blejoi CS Blejoi
15 6 4 5 16 - 16 0 22
V
V
î
î
E
9.
ACS Olimpic Cetate Râşnov ACS Olimpic Cetate Râşnov
15 6 3 6 23 - 22 1 21
î
î
V
E
V
10.
ACS SR Municipal Braşov ACS SR Municipal Braşov
15 5 4 6 15 - 21 -6 19
î
V
V
V
î
11.
FC Pucioasa FC Pucioasa
15 5 3 7 23 - 23 0 18
V
V
V
E
î
12.
FC Voluntari 2 FC Voluntari 2
15 5 3 7 31 - 38 -7 18
V
î
î
E
E
13.
AFC Astra 2 AFC Astra 2
15 3 4 8 21 - 23 -2 13
î
î
V
î
E
14.
CS Balotești CS Balotești
15 3 2 10 17 - 31 -14 11
î
î
î
î
E
15.
ACS Tractorul Cetate ACS Tractorul Cetate
15 3 1 11 16 - 50 -34 10
î
î
î
î
E
16.
CS Sporting Roşiori 2008 CS Sporting Roşiori 2008
15 2 3 10 9 - 32 -23 9
E
î
î
î
î
| Liga 3 , Seria: 3
# Program Gazde Oaspeti
1 Aug 23, 2019 , 18:00 CSM Slatina 1 - 0 CS Sporting Roşiori 2008
1 Aug 23, 2019 , 18:00 CSM Flacăra Moreni 1 - 1 ACS Olimpic Cetate Râşnov
1 Aug 23, 2019 , 18:00 FC Voluntari 2 3 - 3 ACS Unirea Bascov
1 Aug 23, 2019 , 18:00 Universitatea Craiova 2 1 - 1 CS Balotești
1 Aug 24, 2019 , 18:00 ACS SR Municipal Braşov 0 - 3 AFC Progresul 1944 Spartac
1 Aug 24, 2019 , 18:00 FC Pucioasa 0 - 2 CSM Alexandria
1 Aug 24, 2019 , 18:00 CS Blejoi 1 - 1 AFC Astra 2
1 Aug 24, 2019 , 18:00 ACS Vediţa Coloneşti M.S 1 - 0 ACS Tractorul Cetate
Etapa 1
Etapa: 1 Aug 23, 2019 , 18:00
csm_slatina.png CSM Slatina 1
sporting_rosiorii.jpg CS Sporting Roşiori 2008 0
Etapa: 1 Aug 23, 2019 , 18:00
Flacara-Moreni.png CSM Flacăra Moreni 1
ACS_Olimpic_Cetate_Râșnov_logo.jpg ACS Olimpic Cetate Râşnov 1
Etapa: 1 Aug 23, 2019 , 18:00
fc_voluntari.png FC Voluntari 2 3
ACS_Unirea_Bascov_logo.png ACS Unirea Bascov 3
Etapa: 1 Aug 23, 2019 , 18:00
u_craiova.png Universitatea Craiova 2 1
CS_Balotesti_logo.png CS Balotești 1
Etapa: 1 Aug 24, 2019 , 18:00
steagul_rosu_brasov.jpg ACS SR Municipal Braşov 0
progresul_spartac.png AFC Progresul 1944 Spartac 3
Etapa: 1 Aug 24, 2019 , 18:00
FC_Pucioasa_logo.png FC Pucioasa 0
CSM_Alexandria.png CSM Alexandria 2
Etapa: 1 Aug 24, 2019 , 18:00
cs_blejoi.jpg CS Blejoi 1
astra_giurgiu.png AFC Astra 2 1
Etapa: 1 Aug 24, 2019 , 18:00
vedita_colonesti.png ACS Vediţa Coloneşti M.S 1
tractorul_cetate.jpg ACS Tractorul Cetate 0