;
Fii reporter fotbal-arena.ro!

Ai informații despre o echipă, un jucător sau un eveniment din fotbalul dâmbovițean? Trimite-ne tot ce crezi că ar vrea şi alţii să vadă la adresa [email protected] şi noi vom publica pe site, sub semnătura ta!

| Liga 3 , Seria: 2
# Echipa M V E I Gol +/- P Forma
1.
AFC Unirea 04 Slobozia AFC Unirea 04 Slobozia
16 12 4 0 38 - 12 26 40
V
E
V
V
V
2.
CS Mostiştea Ulmu CS Mostiştea Ulmu
16 11 4 1 32 - 10 22 37
V
E
V
E
V
3.
CS Afumaţi CS Afumaţi
16 11 3 2 52 - 10 42 36
î
V
V
V
E
4.
CS Tunari CS Tunari
16 11 3 2 37 - 19 18 36
V
V
V
V
V
5.
ACS Înainte Modelu ACS Înainte Modelu
16 8 2 6 26 - 29 -3 26
î
î
î
î
V
6.
SC Popeşti-Leordeni SC Popeşti-Leordeni
16 7 4 5 24 - 15 9 25
E
î
V
V
î
7.
CS Viitorul Ianca CS Viitorul Ianca
16 8 1 7 19 - 20 -1 25
î
V
V
î
E
8.
CS Făurei CS Făurei
16 6 3 7 23 - 24 -1 21
E
V
î
E
V
9.
FC Agricola Borcea FC Agricola Borcea
16 6 3 7 35 - 38 -3 21
E
V
V
V
V
10.
CS Poseidon Limanu-2 Mai CS Poseidon Limanu-2 Mai
16 6 2 8 27 - 31 -4 20
î
V
V
î
î
11.
FC Metalul Buzău FC Metalul Buzău
16 6 2 8 18 - 23 -5 20
î
V
î
î
î
12.
CS Medgidia CS Medgidia
16 3 6 7 22 - 32 -10 15
V
î
î
E
î
13.
Axiopolis Sport Cernavodă Axiopolis Sport Cernavodă
16 4 3 9 20 - 42 -22 15
V
î
î
V
E
14.
CS Dacia Unirea Brăila CS Dacia Unirea Brăila
16 3 2 11 13 - 37 -24 11
V
î
î
E
î
15.
FCSB 2 FCSB 2
16 2 4 10 18 - 31 -13 10
E
î
î
î
î
16.
Recolta Gheorghe Doja Recolta Gheorghe Doja
16 0 2 14 13 - 44 -31 2
î
î
î
î
E
| Liga 3 , Seria: 2
# Program Gazde Oaspeti
1 Aug 23, 2019 , 18:00 FCSB 2 2 - 2 FC Agricola Borcea
1 Aug 23, 2019 , 18:00 ACS Înainte Modelu 3 - 3 Axiopolis Sport Cernavodă
1 Aug 24, 2019 , 18:00 CS Viitorul Ianca 1 - 0 CS Tunari
1 Aug 24, 2019 , 18:00 FC Metalul Buzău 5 - 0 CS Dacia Unirea Brăila
1 Aug 24, 2019 , 18:00 Recolta Gheorghe Doja 0 - 3 CS Medgidia
1 Aug 24, 2019 , 18:00 CS Mostiştea Ulmu 0 - 1 CS Afumaţi
1 Aug 24, 2019 , 18:00 CS Poseidon Limanu-2 Mai 1 - 4 AFC Unirea 04 Slobozia
1 Aug 24, 2019 , 18:00 SC Popeşti-Leordeni 3 - 0 CS Făurei
Etapa 1
Etapa: 1 Aug 23, 2019 , 18:00
fcsb.png FCSB 2 2
agricola_borcea.png FC Agricola Borcea 2
Etapa: 1 Aug 23, 2019 , 18:00
inainte_modelu.png ACS Înainte Modelu 3
axiopolis_cernavoda.png Axiopolis Sport Cernavodă 3
Etapa: 1 Aug 24, 2019 , 18:00
viitorul_ianca_logo.png CS Viitorul Ianca 1
cs_tunari_logo.png CS Tunari 0
Etapa: 1 Aug 24, 2019 , 18:00
fc_metalul_buzau.png FC Metalul Buzău 5
dacia_unirea_braila.png CS Dacia Unirea Brăila 0
Etapa: 1 Aug 24, 2019 , 18:00
recolta_gheorghe_doja_logo.png Recolta Gheorghe Doja 0
180px-CS_Medgidia_logo2.png CS Medgidia 3
Etapa: 1 Aug 24, 2019 , 18:00
mostistea_ulmu.png CS Mostiştea Ulmu 0
cs_afumati.png CS Afumaţi 1
Etapa: 1 Aug 24, 2019 , 18:00
poseidon_2_mai.png CS Poseidon Limanu-2 Mai 1
unirea_04_slobozia.png AFC Unirea 04 Slobozia 4
Etapa: 1 Aug 24, 2019 , 18:00
sc_popesti_leordeni.png SC Popeşti-Leordeni 3
cs_faurei.png CS Făurei 0