;
Fii reporter fotbal-arena.ro!

Ai informații despre o echipă, un jucător sau un eveniment din fotbalul dâmbovițean? Trimite-ne tot ce crezi că ar vrea şi alţii să vadă la adresa [email protected] şi noi vom publica pe site, sub semnătura ta!

| Liga 2
# Echipa M V E I Gol +/- P Forma
1.
UTA Arad UTA Arad
20 12 5 3 37 - 13 24 41
V
î
V
E
V
2.
CS Mioveni CS Mioveni
20 10 7 3 35 - 19 16 37
V
î
V
E
î
3.
Rapid București Rapid București
20 10 5 5 32 - 19 13 35
V
î
V
V
E
4.
FC Argeş Piteşti FC Argeş Piteşti
20 9 6 5 28 - 23 5 33
V
V
E
E
V
5.
Turris T. Măgurele Turris T. Măgurele
19 9 5 5 33 - 24 9 32
V
î
E
V
E
6.
Politehnica Timișoara Politehnica Timișoara
20 8 7 5 19 - 10 9 31
V
V
E
V
E
7.
Metaloglobus Metaloglobus
20 8 7 5 23 - 16 7 31
V
E
î
E
V
8.
Petrolul Ploiești Petrolul Ploiești
20 8 7 5 19 - 19 0 31
î
E
î
E
V
9.
Farul Constanţa Farul Constanţa
20 8 5 7 24 - 18 6 29
E
V
î
î
V
10.
Gloria Buzău Gloria Buzău
20 8 4 8 30 - 25 5 28
E
E
V
V
î
11.
Dunărea Călărași Dunărea Călărași
20 7 6 7 26 - 26 0 27
E
V
V
î
î
12.
Viitorul Pandurii Tg. Jiu Viitorul Pandurii Tg. Jiu
20 7 6 7 26 - 27 -1 27
E
V
E
E
î
13.
'U' Cluj 'U' Cluj
20 5 10 5 25 - 21 4 25
E
E
E
E
V
14.
Ripensia Timisoara Ripensia Timisoara
20 5 9 6 24 - 30 -6 24
E
î
E
V
E
15.
FK Csikszereda FK Csikszereda
20 5 7 8 15 - 23 -8 22
î
E
E
E
V
16.
Concordia Chiajna Concordia Chiajna
19 5 6 8 16 - 24 -8 21
î
E
E
î
V
17.
CSM Reşița CSM Reşița
20 4 6 10 25 - 34 -9 18
î
E
E
î
î
18.
Sportul Snagov Sportul Snagov
20 2 3 15 18 - 52 -34 9
î
î
E
î
î
19.
Pandurii Tg. Jiu Pandurii Tg. Jiu
20 1 5 14 9 - 41 -32 8
î
î
E
î
î
| Liga 2
# Program Gazde Oaspeti
1 Aug 02, 2019 , 18:00 CSM Reşița 2 - 0 'U' Cluj
1 Concordia Chiajna - STA
1 Aug 03, 2019 , 11:00 Viitorul Pandurii Tg. Jiu 2 - 1 Sportul Snagov
1 Aug 03, 2019 , 11:00 Turris T. Măgurele 2 - 0 Pandurii Tg. Jiu
1 Aug 03, 2019 , 13:00 UTA Arad 3 - 0 Dunărea Călărași
1 Aug 03, 2019 , 18:00 Politehnica Timișoara 0 - 1 CS Mioveni
1 Aug 03, 2019 , 18:00 Rapid București 0 - 0 Farul Constanţa
1 Aug 04, 2019 , 11:00 Gloria Buzău 1 - 0 FK Csikszereda
1 Aug 04, 2019 , 13:30 Metaloglobus 1 - 2 Petrolul Ploiești
1 Aug 06, 2019 , 19:30 FC Argeş Piteşti 1 - 2 Ripensia Timisoara
Etapa 1
Etapa: 1 Aug 02, 2019 , 18:00
csm_resita.png CSM Reşița 2
u_cluj.png 'U' Cluj 0
Etapa: 1
concordia_chiajna.png Concordia Chiajna
STA
Etapa: 1 Aug 03, 2019 , 11:00
viitorul_pandurii.png Viitorul Pandurii Tg. Jiu 2
sportul_snagov.png Sportul Snagov 1
Etapa: 1 Aug 03, 2019 , 11:00
turris_oltul.png Turris T. Măgurele 2
pandurii.png Pandurii Tg. Jiu 0
Etapa: 1 Aug 03, 2019 , 13:00
uta_arad.png UTA Arad 3
dunarea_calarasi.png Dunărea Călărași 0
Etapa: 1 Aug 03, 2019 , 18:00
asu_poli.png Politehnica Timișoara 0
cs_mioveni.png CS Mioveni 1
Etapa: 1 Aug 03, 2019 , 18:00
rapid_bucuresti.png Rapid București 0
farul_constanta.png Farul Constanţa 0
Etapa: 1 Aug 04, 2019 , 11:00
gloria_buzau.png Gloria Buzău 1
miercurea_ciuc.png FK Csikszereda 0
Etapa: 1 Aug 04, 2019 , 13:30
metaloglobus.png Metaloglobus 1
petrolul_ploiesti.png Petrolul Ploiești 2
Etapa: 1 Aug 06, 2019 , 19:30
fc_arges.png FC Argeş Piteşti 1
ripensia_timisoara.png Ripensia Timisoara 2